SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

22 stycznia - UFC 270: Francis Ngannou vs Ciryl Gane

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
















Ngannu ma fighting IQ Downa w porównaniu z Cyrylem
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Steve Dietl/NBC/NBCU Photo Bank via Getty Images

Dwayne "The Rock" Johnson ogłosił duże partnerstwo z UFC przy okazji gali UFC 270

Zawodnicy występujący na gali UFC 270 będą pierwszymi, którzy zaprezentują nowe oficjalne obuwie UFC: Project Rock.

21 stycznia słynny aktor, były zawodowy zapaśnik i przedsiębiorca Dwayne "The Rock" Johnson ogłosił za pośrednictwem Twittera, że jego obuwie sportowe, Project Rock, będzie oficjalnym obuwiem UFC.

Dwayne The Rock Johnson
"Historyczne wydarzenie. Jestem zaszczycony i dumny, Project Rock zostało oficjalnym globalnym partnerem obuwniczym UFC. Począwszy od tego weekendu na UFC Ngannou vs Gane, wszyscy zawodnicy i ich drużyny będą reprezentować obuwie Project Rock."

„PROJECT ROCK WKRACZA DO OKTAGONU W HISTORYCZNYM PARTNERSTWIE.

Historyczne wydarzenie. Jestem zaszczycony i dumny, Project Rock zostało OFICJALNYM GLOBALNYM PARTNEREM OBUWNICZYM UFC. Począwszy od tego weekendu na UFC Ngannou vs Gane, wszyscy zawodnicy i ich drużyny będą reprezentować obuwie Project Rock.

Zawodnicy UFC należą do najwspanialszych, najtwardszych, najbardziej zdyscyplinowanych i najciężej trenujących sportowców na świecie.

Każdy spacer do ikonicznego Oktagonu przez zawodnika UFC jest napędzany pasją, manią i głębokim pragnieniem ustanowienia swojej dominacji i DZIEDZICTWA.

Bycie "najciężej pracującym" nie jest tylko chwytliwym sloganem.

To jest moje życie.

Ale to nie jest tylko moje życie. To życie i dusza każdego mężczyzny i każdej kobiety, którzy walczą w UFC.

TO ONI są najciężej pracującymi ludźmi.

ONI są tymi, którzy chodzą (do walki).
ONI są mistrzami.

Jestem zaszczycony, że mogę służyć tym niesamowitym sportowcom podczas ich podróży, kiedy budują swoje DZIEDZICTWO.

Stworzone dla najtwardszych pracowników.

Którzy mają wielką odwagę.
Którzy WYCHODZĄ (do walki).

#ProjectRock
#UFC
#UnderArmour
#HardestWorkersInTheRoom
#WalkTheWalk”

https://twitter.com/TheRock/status/1484567487203012610?s=20

W 2019 roku były wrestler WWE pomógł promować UFC 244 podczas ważenia i w nocy wydarzenia, wręczając pas BMF Jorge Masvidalowi po tym, jak pokonał Nate'a Diaza.

A teraz, 22 stycznia na pierwszej gali PPV UFC w tym roku, będzie mógł zobaczyć zawodników MMA noszących obuwie jego projektu. Od czasu podjęcia współpracy z Under Armour w 2016 roku, jest to kolejne duże osiągnięcie dla "The Rock’a" i jego sportowej marki.

Tak prezentuje się cała kolekcja Under Armour Project Rock
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
grind
Żeby zrozumieć dlaczego obstawiam Ganea musiałbyś obejrzeć jego walki. Rozumiem że może nie śledzisz albo nie masz czasu ale wtedy może byś zauważył to co ja i inni


Właśnie widziałem i nie neguję umiejętności Gane. Ale moim zdaniem i tak go trafi. Nie kibicuję Mutombo i nawet szczerze mówiąc chciałbym żeby Gane z nim wygrał. Okaże się dziś w nocy.
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja mam tylko nadzieję że Jones w końcu przejdzie do HW bo chcę wiedzieć kto jest nr 1 na tej planecie

PS ten wariat jeszcze walczy na gali xD


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC 270: Ngannou vs. Gane – wyniki walk

Wyniki walk gali UFC 270: Ngannou vs. Gane w Honda Center w Anaheim w Kalifornii. W walce wieczoru o pas wagi ciężkiej zmierzą się mistrz Francis Ngannou i tymczasowy mistrz Ciryl Gane. W walce co-main event w trylogii o pas wagi muszej zmierzą się mistrz Brandon Moreno i były mistrz Deiveson Figueiredo.

Gala rozpocznie się o godzinie 1:00

Karta główna (godzina 4:00)

Walka o pas wagi ciężkiej
265 lbs.: Francis Ngannou (c) pokonał Ciryla Gane’a (ic) przez jednogłośną decyzję

Walka o pas wagi muszej
125 lbs.: Deiveson Figueiredo pokonał Brandona Moreno przez jednogłośną decyzję

170 lbs.: Michel Pereira pokonał Andre Fialho przez jednogłośną decyzję
135 lbs.: Said Nurmagomedov pokonał Cody’ego Stamanna przez poddanie (gilotyna) 0:47, runda 1
170 lbs.: Michael Morales pokonał Trevina Gilesa przez TKO (ciosy) 4:06, runda 1

Karta wstępna (godzina 2:00)
145 lbs.: Charles Jourdain vs. Ilia Topuria – walka odwołana
135 lbs.: Victor Henry pokonał Raoniego Barcelosa przez jednogłośną decyzję
170 lbs.: Jack Della Maddalena pokonał Pete’a Rodrigueza przez TKO (ciosy) 2:59, runda 1
135 lbs.: Tony Gravely pokonał Saimon Oliveira przez jednogłośną decyzję
155 lbs.: Matt Frevola pokonał Genaro Valdeza przez TKO (ciosy) 3:15, runda 1

Karta przedwstępna (godzina 1:00)
115 lbs.: Vanessa Demopoulos pokonała Silvanę Gomez Juarez przez poddanie (balacha) 2:25, runda 1
125 lbs.: Jasmine Jasudavicius pokonała Kay Hansen przez jednogłośną decyzję


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2022-01-23 13:00:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Jeśli Ngannou ma ciągle marudzić o boksie, to lepiej żeby nowym mistrzem został Gane. Chciałeś walczyć w boksie, to trzeba było od razu iść w boks... a no tak, w boksie by się tak nie wybił jak w MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Puar
Ja mam tylko nadzieję że Jones w końcu przejdzie do HW bo chcę wiedzieć kto jest nr 1 na tej planecie

PS ten wariat jeszcze walczy na gali xD






Moim zdaniem on z kolei jest gorszą wersją Michaela "Venoma" Paige.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Yoshi87
Jeśli Ngannou ma ciągle marudzić o boksie, to lepiej żeby nowym mistrzem został Gane. Chciałeś walczyć w boksie, to trzeba było od razu iść w boks... a no tak, w boksie by się tak nie wybił jak w MMA.


Dla mnie to on zaczyna "Connorzyć" i "Cejudować" - czyli marudzi że odejdzie, bo myśli że ma tyle charyzmy że Dana nie może żyć bez niego. W boksie dostanie lanie od Różańskiego
2

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 378 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29513
Nie dziwi mnie fakt, że Gane jest takim faworytem, na dystansie jest najlepszy w dywizji, a w półdystansie obala. Jeżeli Ngannou nie poprawił TDD to Ciryl będzie niewygodnym przeciwnikiem, najbardziej niewygodnym w całej karierze, z drugiej strony przy takim KO powerze może zdarzyć się wszystko. Lekko faworyzuje Gane'a i mam nadzieję, że wygra.


Zmieniony przez - Revek w dniu 2022-01-23 04:33:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 378 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29513
Niezły ten Fialho, trochę mi przypomina Soldicia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jose Aldo kontra...

Następny temat

4 grudnia - UFC on ESPN 31: Rob Font vs Jose Aldo

WHEY premium