SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

22 kilo pomimo poważnej kontuzji...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3533
Popieram wypowiedz kolegi KUBINHO.
Pisz dokladnie jak przebiegly te miesace odchudzania bo efekt jest niesamowity... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4894
odpowiedz nam jak mniej wiecej wygladal dzien

jakies blizsze szczegoły diety , no i jak duzo biegales itp ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mnie wiecej wygladał mój dzień... Pierwsze miesiące, czyli te w których chudłem bez możliwości treningu wyglądały mnie więcej tak:

Sniadanie: Kromka chleba razowego+ jajecznica (2zółtka,4białka) na oliwie z cebulka+ ważywa

II Śniadanie: Jakies owoce oraz garść orzechów lub serek wiejski

Obiad: Mała porcja ryżu lub ziemniaków + Mieso (Pierś z kurczaka lub schab lub pierś z indyka) gotowane lub na smażone na oliwie BEZ panierki i skóry, WARZYWA

Okolo 18 jakies owoce i orzeszki ale tak zeby juz nie przesadzac z weglowodanami

Wieczorem serek wiejski lub jakies rybki z puchy, sardynki lub tunczyk

Jak mimo zjedzenia posilku nadal bylem glodny jadlem jablko. Katchup byl dobrym przyjacielem, dodawalem go do wszystkiego, jajecznicy, miesa, kanapek, czasem nawet do serka wiejskiego:)

Od sierpnia rozpoczalem trenigni. Co do biegania to własciwie nie mialem konkretnego planu, nie jestem zwolennikiem planowania sobie czegos z góry na jakis okres czasu bo wtedy łatwiej o utrate motywacji. Tak wiec biegalem, grałem w piłke, chodzilem na basen najczesciej jak to było mozliwe ale staralem sie zeby codziennie cos robic (na przyklad jak caly dzien sie obijalem wieczorem jechalem na basen, lub szedlem rano pobiegac bo wiedzialem ze potem bede caly dzien zajety itd..)

Aktualnie od prawie miesiaca stosuje trening brzucha, 3 razy w tygdoniu ma on trwac w załozeniu 3 miesiace ale ja planuje robic go do kwietnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1051
to wszystko wydaje sie takie latwe ?
co zmobilizowalo cie do zrzucenia wagi ? wyglad, zdrowie... sprawnosc ?
naprawde podziw... ja mam do zrzucenia 5 kg i nie moge sie zawziac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Bieganie to najlepsze "ćwiczenie na schudnięcie"
Ja się nawet do tego przyzwyczaiłem, i do dzisiaj wstaje o 6 przed szkoła i idę pobiegać jakąś godzinkę

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez biegania basenu siłowni się nie schudnie. Trzeba "coś" robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Ruch to podstawa :)

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakikolwiek nie musi to być od razu 1godzina bieganie na przykład ale wystarczy spacer cokolwiek by nie siedzieć cały czas i nie narzekać że jest się za grubym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Wazna jest tez silna wola, bez niej to troche kiepsko schudnac xD

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma motywacji nie ma wyników
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena

Następny temat

Schudnięcie poważnej wagi - 12 lat.

WHEY premium