SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20 maj ! zawody KK Sandomierz

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
po zakonczeniu zawodow postaram sie jakies info zamiescic

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 629
no teraz to ja jestem uznawany jako Szczawiński. wcześniej mówili mi że Adam Goncerz haha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
A ja jestem z sandomierskiego klubu Karate, i mówie wam chlopaki ze stalówki, że niemacie szans, u nas są jedni z najlepszych zawodników z południowej Polsce )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 629
Zgadzam się z klejem w Sandomierzu są naprawde dobrzy zawodnicy, szczególnie ten jeden taki co na ogólnopolskim turnieju karate w Chełmie zajął 1 miejsce i wygrał finałową walkę z II Danem (sam mając 7 kyu) nie wiem jak wy ale dla mnie to był szok hehe:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Widzicie-Wy jestescie p. Goncerzem czy Szczawinskim-a ja jestem, wedlug karateinfo-shihanem Drewniakiem Mimo, ze w zyciu nie trenowalem Kyokushin, czy jakiegokolwiek innego Karate Ci cali reformatorzy to banda zawistnych idiotów-albo ludzi chorych psychicznie. Cierpią na syndrom oblężonej twierdzy-każda wypowiedź która stoi choć w minimalnej sprzecznosci z ich pogladami-od razu wywoluje potok obelg i posądzeń o bycie agentem zarządu PZK. Draka w Polskim Związku Karate jest mi w sumie obojętna-ale mam nadzieje, ze shihan Drewniak, do ktorego czuje spory szacunek, ukróci poczynania tych zbuntowanych osłów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2398
Kleju, cechuje Cię straszny brak pokory. Tego typu przechwałki nic nie znaczą a cechą dobrych zawodników jest właśnie skromność. To prawda, w Sandomierzu są nieźli fighterzy, znam ich z turniejów i obozów. Jednego jestem pewien. Ty do nich nie należysz.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Sandomierz hmmmmm moge sie mylic ale na zawodach rangi MP PP juniorow czy seniorow jakos ta ekipa nie wygrywa chyba? lub nawet nie wiem czy jezdzi w ogole? a zawody tego typu sa chyba jakims wyznacznikiem a nie jakies zawody podworkowe czy region?

w rankingach tez wasi zawodnicy nie wypadaja rewelacyjnie...wiecej pokory pabnowie wiecej pokory

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
Ale ja nie ćwicze Karate zawodowo (niemam nawet 10 kyu a ćwicze jush ze 4 lata), chodze do klubu rekreacyjnie, aby zgubić tkanke tłuszczową i pokopać w worki, no może do symulacji walk w stójce i parterze sie przykładam ale to niema nic wspólneko z kiokushin, dla mnie na pierwszym miejscu jest zdobycie masy mięśniowej. Ja tylko mówie to co słysze od znajomych i przepraszam jeśli kogoś uraziłem swoją wypowiedzią, a co do MP to wydaje mi sie, że jest mało sukcesów ponieważ u nas nie bardzo prztykładją sie do Kata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2398
Hmmm Kosa masz rację. Jeśli chodzi o nasz klub (St Wola), to najwiekszym osiągnięciem było III m. Zbyszka Głuchowskiego na ME Open w kat. pow. 35 lat (2004), a i kilka medali MP też gdzieś tam w historii było. Niestety co niektórzy dobrzy zawodnicy już u nas nie ćwiczą. No ale na tle innych klubów rzeczywiście nie wypadamy zbyt rewelacyjnie. Cóż, prowincja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 137
a jak sie przygotowywujecie do tych zawodów????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M,Skupinski,F.Rzadek....BEST OF THE BEST .

Następny temat

Strona o Kyokushin

WHEY premium