SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2,5cm w łapie w 24 godziny :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9764
Z autopsji to kolega odswiezyl wszystkie posty w dziale zdjecia :) 2cm to mozna po ciezkim treningu ramion posiadac przez 30min

bedzie lepiej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1074
to temat rzeka ... wiadomo każdy organizm jest inny i wiadomo tez że łapka kolesia który ma 50+ w obwodzie nie urośnie jak łapa kolesia z obwodem 28cm :) bo jeśli chodzi o 2.5cm pompy po treningowej to jest możliwe ale aby 2.5 cm czystej masy to raczej w to wątpię :) skóra się tak szybko nie naciągnie i rozstępy by były jak u zebry :S

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
2cm kolesia ktory ma 28cm łapke to >7% jego ramienia
2cm kolesia ktory ma 50cm łape to 4% takze jezeli chodzi o przyrost to łatwiej takiemu bykowi 4%zrobic niż je bnąc 7% w dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1074
Powinni ten temat 2.5cm w łapie zbadać w pogromcach mitów xD bo bez kitu sam sie teraz zaciekawiłem

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
hehe to danson dawaj na ochotnika idz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 581
widzę że nikt nie testował tego treningu.
ja jestem królikiem doświadczalnym :)
testowałem meta anabolon:D - shit
testowałem testosterol 250 - shit
testowałem trenadrol - ok
testowałem obciążenia z betonu
testowałem plac zabaw
testowałem nerwy kumpli
testowałem skuter bez hamulców
testowałem różne skocznie na rowery
i wiele wiele innych rzeczy.
teraz przetestuję ten trening.
zazwyczaj budzę się około 13, ale w czwartek albo piątek wstanę o 7rano :P
zrobię trening i opiszę czy mam zakwasy i czy coś w bicu poszło.
jak na moje oko, to 2,5cm będzie przez godzinę a potem spadnie. masy nie da się w jeden dzień zrobić... pozdrawiam!

spec(R)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
ej mistrzu te wymiary w profilu to chyba sobie jaja robisz. nie kłam pipo i wez se jeszcze raz trenadrol moze do35cm ci łapa skoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 581
a gdzie widzisz kłamstwo? wymiary podałem prawdziwe.. po trenadrolu skoczyło mi 1cm w łapie. miałem 32 teraz mam 33. klatkę mam trochę więcej niż 100. mierzyłem na początku marca, teraz może jestem odrobinę większy ale w bicu mam dalej niecałe 34. do tego nie ćwiczę na masę, bo masa mi nie idzie. ale siłę mam dużo większą niż kumple dużo "Więksi ode mnie" :D jak chcesz mogę foty wstawić :P

spec(R)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
nie no nie musisz fotek dawac:) normalnie chodzi mi o to ze ja mając 182cm i wage 80kg miałem 39bic 112klatke itd. a ty przy swoim wzroscie i takiej wadze powinienes miec obwody znacznie wieksze lub przynajmniej podobne.hee chyba ze masz grube kosci:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 581
tak :) mam grube kości i umięśnione nogi. na siłce dopiero rok trenuję. jestem "ubity" i też się dziwię tymi małymi obwodami. w danych mam prawy bic 33,5 lewy 34. takie obwody miałem po trenadrolu (ale bez pompy) teraz mam prawy 33, lewy 33,5. a co do testowania, to postaram się jutro ten trening zrobić. jeśli wstanę o 6 rano to jutro testuję trening. pozdrawiam:)!

spec(R)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o ławke

Następny temat

trening 100 seri dla twardzieli

WHEY premium