SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1fast400 - wspólne zamówienie

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
a ja nie do Ciebie pisalem tylko do autora... bo to przeciez on mial zamawiac z USA a nie Ty - Ty miaales tylko od niego pake wziąć... zrozumialem, że to on za pobraniem chce to zamowić...
I tak wogole to skrajna naiwność, bo nie oplaca sie takich zamowien robic - za duze ryzyko..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
rudeboyJanek---->
nie masz prawa otwierac paczki zanim zaplacisz
jedyna sytuacja w jakeij mozesz ogladac zawartosc (i ewentualei nie przyjac) to gy paczka zostanie uszkodzona i zapakowana raz jeszcze przez pracownikow poczty.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
a rzeczywiście on tam pisze że chce z usa za pobraniem, niestety się nie da.Sorka Vlad że się odgryzałem, nie wiedząc że nie ma po co.
A pewnie że trochę naiwność, tak jak piszesz - i jak ja piszę, ale powtarzam: to chłopak ponosi ryzyko więc mi to zwisa.
Móisz milczex że nie można sprawdzać? Hmmm,mam inne info od kogoś kto pracował na poczcie, ale sprawdzę na dniach bo mnie to nurtuje. Ja się pytam zatem: jaki sens ma wprowadzanie usługi "odbiór za pobrnaniem"?! Bo włąśnie miało chodzić o to żeby uniemożliwić wałki pocztowe, co mi z tego że dojdzie JAKAŚ paczka?

A przy okazji: nie wiecie jak to jest z paczkami z adresu prywatnego na adres prywatny z usa (sam legal,tt,alc,taurine)? Też idą miesiącami i wracają na granicy?
Dzięki,pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
za pobraniem nei ma nic wspolnego z ogladaniem zawartosci
chcialbym zeby tak bylo, ale niestety to nie tak...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
żeby oglądnąć paczke mozna z tego co sobie przypominam kurierem jeżeli paczka idzie a wartość to 35zł wtedy mozna przed zapłaceniem oglądnąć dokłądnie paczke . POZXRAWIAM

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Spoko zamawiajcie, mozecie nawet duzo i powodzenia.Ja juz sie bawie z policja pare miesiecy, maja moja pake, niby srodki niedozwolone
BTW 6-oxo jest tlumaczone "preparat zawierajacy testosteron" ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
borsuk, a jak miktoś z prywatnego adrsu wyśle ALC, ZMA, taurynę i TT(oprócz zma wszyatko w prochu z fasta),to myslisz z ebeda problemy?
A co do aktualnego problemu to powtarzam: autor ponosi ryzyko.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
borsuk przecież wszytkie środki są legalnie sprzedawane więc nie widzę problemu hmmm???!!!!

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
legalnie w stanach , czy w polsce obowiacuje prawo z USA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
a jak zamawiam tylko witaminy z 1fasta i 5-htp tez moga zatrzymac paczke ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

matura na cd 25zl duzo materialow

Następny temat

Potrzebne Gry na NINTENDO 64

WHEY premium