SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 strzał OMKI po chwilili dzwiwne odczucia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 837
Witam wszystkich.Dzis rano zaraz po wstaniu z łozka poszedłem sobie zrobic 1 zastrzyk z 1ml omki w posladek.Wszystko poszło idealie nawet bolu nie czulem ak wprowaałem igłe.Ale po 3minutach od iniekcji zaczelo mi sie krecic w glowie,na oczy slabo widzialem,bylo mi strasznie goraco,slabo mi bylo,duzo nie brakowało a bym sie przewrocił.Na szczescie po 10 minutach wszystko wrocilo do normy.Moje pytanie brzmi dlaczego doznalem takich objawow po 1 strzale onki?Kidys bralem omena i nie mialem takich przypadkow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
psychika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
h** wi

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IMO żyła to raczej nie była może się po prostu konkretnie zdenerwowałeś bo już byś chyba zjechał..ale niech się ktoś bardziej doświadczony wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Chwilowe niedotlenienie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
oskar co miales na mysli piszac "psychika" ? ze niby chlopaczyna wkrecił sobie te jazdy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 837
To moj 4 cykl i 1 raz w zyciu mi sie cos takiego przytrafilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
moze jak wbijales sok zapomniales oddychac

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 837
hm kurcze sam nie wiem nie pamietam czy oddychalem czy tez nie.Ale napewno raczej oddychałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
e tam nie ma sie co schizowac olej to i tyle !

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Moje pytanie brzmi dlaczego doznalem takich objawow po 1 strzale onki?
Ja obstawiam na strach i niedotlenienie. Podczas strzału staraj się nie zapomnieć o głębokim i spokojnym oddychaniu. Podczas mojego pierwszego strzału tak byłem zestresowany, że zapomniałem o oddychaniu i ciemno w oczach mi się zrobiło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Choroba a omnadren ... ;/ Pisać

Następny temat

TREN

WHEY premium