SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRD- moje odczucia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
Witam.
Wchodze w trzeci tydzian propa BRD, jako że jest to dosc nowa firma pewnie wiele ludzi sie zastanawia czy dziala ?? czy boli iniekcja itp.
Zaczelo kopac bardzo bardzo szybko, widze przyrosty pod kazdym wzgledem, samopoczucie znacznie lepsze no i libido niestety tez
Jak ladowalem pierwszy tydzien 1ml (100mg) to na nastepny dzien czulem lekki zakwas w miejscu iniekcji. Od kąd laduje 150mg to juz jest dosc mocny dyskomfort ale podejzewam ze to jest kwestia przyzwyczajenia sie do wiekszej ilosci srodka.
Jesli chodzi o dzialanie to przyrownujac np do axio (bo tego propa kiedys walilem ale tylko 2 tyg) to jest o niebo lepszy, odrazu widac ze axio mial zamale stezenie a sam moment iniekcji urywal noge, w przypadku brd moment iniekcji jest bez bolesny.
Ponizej podam pare fotek ale niestety sa kiepskiej jakosci bo tylko telefonem moglem zrobic, moze pozniej dorzuce jakieś lepsze.
mam nadzieje ze komus to sie przyda
zdrowia

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jezeli ten under robi ktos kogo znasz osobiscie, zgodze sie. Czyli homebrew - ja mowiac "apteka" mam na mysli prawdziwa apteke, czyli jade do tajow, turcji czy gdzie tam i kupuje w aptece, a nie u dila Inaczej jest jak piszesz i w "aptece" moze byc chvj wie co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334







dalem tez jedną fotke obok propa axio ktorego kiedys bilem

ps. przepraszam za brudne paznokcie ale jestem w momencie remontu samochodu
Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-05-26 12:59:10

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-05-26 12:59:19

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-05-26 12:59:46

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-05-26 13:00:34

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397


..

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
pieter to z twojego arsenalu? i jak szarpie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
wpadło w łapy to dałem fote.

nie wiem jak szarpie. wiem ze ma szarpac dobrze

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
dzieki mocny ze fotke dales

nie martw się, wyrwie Cie z butów

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
A jak jest pomaranczowy kapsel na propie to co mam o tym sadzic ? :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
watpie zeby tak szybko ktos wy***ke tego srodka wprowadzil ale dziwne zeby ktos wprowadzal rozne kolory srodka, nie wiem co by to mialo na celu. chyba ze akurat producentowi skonczyly sie niebieskie i to dal pomaranczowe. nigdy nie wiadomo

osobiscie bym sprobowal wladowac, propa bardzo szybko sie czuje wiec szybko bedziesz mial pewnosc czy dobry.

Jak wladowalem tego propa co widzisz powyzej z rana, to wieczorem na treningu juz czulem roznice.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Za dlugo wbijam zeby juz czuc cokolwiek

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
to przywal odrazu z 500mg najwyzej Twoje serducho poczuje ale bedziesz wiedziec ze dziala

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
sam sie do bolda przymierzam moze w koncu sie nie zawiode bo z tego co slysze to wszystko dziala super
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porada

Następny temat

bold,wino,prolo - prosba o rozpiske

WHEY premium