SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl krety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Nie no mam :) raczej będę stosował od roku szkolnego.
Tylko, że w dni nie treningowe nie jem po treningu czegoś pożywnego a jakieś 2 banany, chleb razowy i tyle.
bo jestem na utrzymaniu rodziców i tylko w dni trenignowe mam pożywny po treningowy posiłek cycek, suróweczka i kasza lub coś :)

Więc jak ? Dać w dnt i dt jako 4 posiłek (czyli po treningu) czy tylko sam trening czy jak dać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3926
ja powtórzę jeszcze raz, że według braków w diecie, czyli musisz wyliczyć ile Ci brakuje w diecie węgli, białka i wtedy będziesz wiedział czy brać dodatkowo czy nie. ja jak zapodawałem gainera to brałem w dni treningowe przed i po treningu a w nietreningowe jeden raz właśnie podczas 4 posiłku.

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Bo węgli brakuje mi naprawdę 10gr w dt.
a w ndt. okolo 50gr

To chyba będę brał w dt i w ndt po 70gr i git będzie :)

A z jakim mlekiem łączyć z zimnym czy ciepłym ?

Hiero sog i tamten sog, zapomniałem jego nicku ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3926
nom możesz spokojnie ładować tą porcje 70 g według mnie. Jak trochę więcej bedziesz miał niż trzeba w diecie to sie nic nie stanie, zawsze trochę masy więcej.

Z zimnym mlekiem radze bo gainer i tak dość dobrzę się rozpuszcza. Nie baw się w podgrzewanie.

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Ok, dzięki sogacz już poleciał :)

To w zimie wszystko wybuchnie ;d i poleci z 15kg masy ;d bo chcę do maja tak docisnąć do 80-82 żeby potem zredukować i dalej masować. Szpan na plaży xD (nie no żartuje, ja robię to dla siebie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiedziałem, że nie tędy droga. Gainer = żarcie w prochu. Dietę musisz mieć sporo na +kcal bo z twoich zdjęć widze, że jesteś ektomorfikiem.
15kg z czego jakieś 13,5kg to sama tkanka tłuszczowa. Nie napalaj się, jesteś ekto i ciężko ci będzie osiągnąć cele a to że weźmiesz gainera to nic nie znaczy "że będzie masa". Tu trzeba cierpliwości.

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2011-07-27 16:52:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
To ile mówisz suchej masy zrobię przez rok z dietą ?
(wiadomo każdy ma inne geny itp ;d)

Ja wiem, ze trzeba czasu więc nie mów mi o tym :) ale myślę, że z 10 kg przez cały rok szkolny się nazbiera a może nawet ponad.

Zmieniony przez - Actimelek w dniu 2011-07-27 17:30:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty wiesz, ale napalasz się zbytnio.
Myslałem że mówisz o jednym cyklu.
Podczas cyklu kreatynowego z perfekcyjną dietą przytyjesz może jakiś 1kg czystego mięcha, może troszeczke mniej/więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Nie, nie :) Chodziło mi przez cały rok, bo chce tak nabrać masy, żeby dało się już jakoś redukować pod koniec maja. Wiem, ze to będzie za jakieś 8 miechów ale już sobie tak mówię. Jak tak pod koniec lutego lub początek marca nie będzie lecieć masa to doklepie węgli jeszcze i będzie gites :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty węgli śmiało bo jesteś ekto.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podpowiedz..

Następny temat

Porada

WHEY premium