SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl dla chłopaczka 128kg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
karlos1232 ma racje:) co do kolesia to ja mam ojca w podobnych gabarytow tylko w pasie ma niecale 120cm

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
normalny kolo...znaczy sie prawie

Sam mam znajomego na wiosce, około 190cm wzrostu przy 140kg wagi

plecy kurva jak szafa, w pasie lekko ponad 100, łapy jak dęby

a siłowni na oczy nie widział

Mimo to jest silniejszy od 99% tego forum... na własne oczy widziałem jak pizgał betonowymi blokami po 50kg jak klockami lego... albo przenosił jakąś część od ciężarówki ważącą prawie 300kg


Są tacy herosi ale kluczową role odgrywa tu żarcie

wpjerdoli taki pół świniaka na obiad do tego garnek frytek i idzie do roboty

a tu są klienci co nie mogą wsunąć kilograma kury dziennie a wielcy chcą być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
ale w XXI wieku sa juz takie dobrodziejstwa jak telefony i inne podobne dzieki ktorym mozna sie dowiedziec wymiarow, oczywiscie jak sie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Niech poleci samą prolką,300 co 5 dni i zobaczy jak reaguje na towar,ma maly staz treningowy zeby dopier.....konskie dawki ze wzgledu na wage,powoli i systematycznie. A to prolo poczuje na pewno.
no chyba ze ma zamiar rozpizgac golymi rekami jakąś remize albo komisariat to z grubej rury cykl potrzebny

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
juz kupil metanabol bedzie meta 1-4 tydz 20mg. Odblok z kilku tabletek clomidu

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
squrwiell jak pijesz do mnie to ci się nie udało ja jak raz na ruski rok ide do MC to potrafię w*******ić 60 macnagetsów i 3 paczki frytek ale takie jedzenie mnie nie interesuje .Widzę że chyba nie byłeś nigdy na diecie jak nie potrafisz rozpoznac żarcia dietetycznego od śmietnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^

o diecie dla kulturystów wiem niemal wszystko od jakiś 3 lat, a od 1,5 staram sie to wprowadzić w życie

i nie cfaniakuj bo jesteś cięższy ode mnie o 2 kg, a za to masz w pasie więcej o 5cm

i kto ku sie kurva zna na diecie ??


ps. moje dane w profilu są z deczka nieaktualne

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-12-30 13:41:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
dobra wieże ci tylko tak się dziwnie poczułem bo ja ostatnio założyłem taki temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Nie wierze ze przenosil 300kg czesc od samochodu chociazby ze wzgledu na nieporecznosc chyba ze to sam XIX Cyryl :D

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
Niech nie wali na cyklu po nosie bo moze sie zle skonczyc .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebne około 8-10 kg czystej masy mięśniowej

Następny temat

STAZ 6 lat - co polecacie na pierwszy cykl ph? (sa nie wchodzi w gre)

WHEY premium