SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl dla chłopaczka 128kg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 365 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15999
prowokacja, ludzie ****a ogarnijcie sie, gołym okiem widać...

VENI VIDI VICI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
sam się ogarnij

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
niezłe wymiary jak na półtora roku treningów na sucho
są dwie opcje albo wielka ściema
albo tak jak lodzianin zaznaczył w pasie ładnie ponad 100 będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co mnie to obchodzi po co mu te info co chce niech znimi zrobi pyta sie to odpowiadam co ja mam za detektywa tu robic i kazdego filtrowac czy to naprawde czy nie.Jego sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 365 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15999
koleszko skoncz juz falszywie *******ic bo czytac tego nie mozna, takie z dupy tematy powinny byc usuwane na starcie.

"trenuje 1 rok i 7 miesięcy regularnie z tego co wiem to słabo z dietą ale do cyklu chce ja podciągnąć co do suplementacji nigdy nic nie kupował i nie brał od paru miesięcy kupuje białko surowe w takich workach chyba z 300 jajek"

a coleman nigdy nie startował, chociaż fajnie wygladal...

VENI VIDI VICI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
może gościu wcześniej harował na budowie fizycznie żarł jak koń w pasie ma koło 110-120 taką opcję jestem sobie w stanie wyobrazić dawki j/karlos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak bedzie najpredzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
ja tam wierze w te wymiary
mam na boksie typa ze wsi co 3-4 miesiące w roku wskoczy na fbw 3 razy week bez michy ,a jest kolos,i nie stroni od tanich win.....
a przy wadze 115 rusza sie super..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
do nie dowiarkow mam swoje lata i w wieku 15 lat mozna napisac cos nie na poziomie jaki mial bym cel pisac klamstwa czy zaimponowal bym tym tu na forum? Moze gdybym pisal jaki to ja jestem wielki silny itp to mogla by byc prowokacja ale ja pisze o kims

a co do tej osoby to nie 1,7lat treningow go tak porobilo tylko ma taka genetyke jak zaczynal wygladal jak ktos kto ostro wali towar i za******la jak wol jak pisalem wczesniej koles lubi wypic walnac po nosie pracowalem z nim rok jedlismy razem sniadania obiady itp zawsze mial chleb caly i cos do niego jak na taka budowe to malo chyba ze podjadal bo pracowalismy w rybach w duninowie k.ustki losos tunczyk non stop ale te wasze wypowiedzi mi starcza wiec koncze temat

Tym co pomogli daje po sogu

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
moj wujaszek wazy 135kg 2m wzrostu i nadgarstek 24cm w pasie ze 110-120cm , nie cwiczy na silkowni, wiec wszystko jest mozliwe

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebne około 8-10 kg czystej masy mięśniowej

Następny temat

STAZ 6 lat - co polecacie na pierwszy cykl ph? (sa nie wchodzi w gre)

WHEY premium