SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
na cyklu musisz zwiększyć intensywność treningów bo po to się bierze saa. zresztą sam doświadczysz tego, że na cyklu ćwiczy się lepiej, chce się ćwiczyć więcej i wciąż jest mało więcej ćwicz, więcej (co nie znaczy, że byle co) jedz i rośnij. ja poleciłbym ci enan 8-9 tyg 250 mg e4d. dawka nieduża, a przy dobrej diecie i treningu zadowalające efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
oo karateka! Osu ! %-D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
brak mi co nieco... jesli ktos moze pomoc to niech sie odezwie na [email protected]

Adosinio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
czego Ci brak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
no karateka (1 kyu) choć ostatnio to już raczej mma (kolejny etap rozwoju). nie zapominaj o pompie mięśniowej, która może ci trochę przeszkadzać na treningach w dojo. ale da się wytrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
I jak już sie zdecydujesz na jakiś środek to popraw dietę bo nie jest ona ,,pod saa''


Takie rzeczy jak serek wiejski to tylko w ostatnim posiłku dodaj więcej jaj , ryb, i wołowiny zdecydowanie ..
Białkiem w proszku uzupełniaj braki ale nie opieraj sie na nim .

Pzd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
skint73 tez trenuje mma :) Od 2 lat w sumie opieram sie na kick boxingu amerykanskim i jiu jitsu. Ale z karate nie zrezygnuje bo lubie, jest w tym cos innego niz w innych sportach, pozatym dzieki temu nabralem szybkosci i reflexu ;D

Co do diety to chyba zamienie kurczaka na jakies inne mieso, karkowke czy schab. Filety z kurczaka coraz drozsze sie robia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
co do tej zamiany to nie zapominaj o tym, że różne mięsa maja inną zawartość białka w 100 g. pomocne przy ułożeniu diety tabele znajdziesz tutaj http://www.kalkulatory.sfd.pl/KalkulatorKalorii.aspx 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
napisz do mnie pazuzu24 na meila , to moze mi pomozesz ;)

Adosinio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5912
Wiem wiem :) Obliczam na tym kalkulatorze wszystko :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KIEDY HCG

Następny temat

Boldenon BD słabe efekty !!!

WHEY premium