SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 Cykl: Prop + Meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 289 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8120
nie kombinuj to nie cukierki duzo nie znaczy lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
Chyba mnie nie zrozumiałeś... mnie nie chodzi wiecej a lepiej. Ja chce dobrze :) . Każdy organizm jest inny na każdego może zadziałać co innego, prawda? Albo i nie podzialać lub niedostatecznie. Jako, że jest to mój pierwszy cykl i nie wiem jak co będzie to mam wziąść mniej i liczyć że wsio będzie si, a może wziąść wiecej i sie nie martwić, ewentualnie efektami ubocznymi cloma (przeczytaj moje pyt.1 -ja wiem że clom to nie nimm2 :P ) ... tak wiec moje pytanie było czy nie polecieć "po środku" pare dni na clomiei potem sama nolva... Nie wiem, więc pytam. 3m się Dziku ;)

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 289 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8120
co z tego ze wezmiesz combo nolva clom jak i tak niebedziesz wiedzial co na Ciebie zadziala. Tylko mowie co dziala na mnie wybor i tak jest Twoj pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 757
dziki3000
po takim cyklu sama nolva i hcg wystarczy clom jest o wiele wiecej toksyczny

co do tego to juz od wielu lat zdania sa podzielone. ja np. jestem zwolenniekiem clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 757
a jesli chodzi o HCG to pct moglo by sie bez niego obyc. gdyz cykl jest delikatny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
bez clomidu i tamoxifenu tez moglby sie obyc, tylko po co?

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
mam pytanie, dlaczego zawsze tamox 1 tydzien dluzej od cloma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
Panowie wielkie dzięki zakończmy może sprawę z tym odblokiem, bo nie dojdziemy do ładu; proste, że ile osób tyle opinii, do odbloku jeszcze mam czas odpowiedzi już mam, pod koniec rozkminie wiadomo, że hcg będzie bite tak czy siak. Dzis mi poszedł pierwszy strzał bezboleśnie, troche boli obecnie przy dotyku miejsce wkłucia, ale to jak najbardziej normalne napewno. Metke w sumie źle wziąlem, nie pomyślałem, żeby ją dzielić na 4 porcje - jeśli mam sie trzymać tych 4-6h aktywnego działania. Tak wiec od jutra polece w 4 porcjach Dzięki raz jeszcze jakby ktoś coś miał do dodania, to słucham, choć wiadomo, że cykl laitowy nie ma nad czym dumać

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Snopy, tydzien dluzej zeby estro nie skoczylo i gino nie dostac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
Panowie pierwszy raz bije hcg i mam pytanie... rozpuściłem proszek, dodałem do 5ml, wciągnałem mam 5000/5ml.

Zdezynfekowalem skóre, chwiciłem fałde obok pępka wbiłem igłe insulinówke az po koniec wbiłem 0,5ml bez aspiracji i szczypie - normalne? wiem głupie pytanie, ale nie wiem czy dobrze robie tak wiec proste tak/nie wystarczy, dzięki pany

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wino Stanox 10 mg (Scanthel Pharma) pytanie do starszych kolegów.

Następny temat

clen choroba

WHEY premium