SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19 urodziny i zmiana diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2813
niunia wszystkiego naj!!!

sheep is sheep.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 261 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3422
gazar ---> prosze odpowiedz na powyzsze pytania wiem ze jest ich sporo ale wiem ze sie znasz na rzeczy PROSZE!!!

http://niunias.ownlog.com/ moj blog z dieta zbilansowana i treningiem ;) musza byc efekty!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
mam jeszcze kilka pytan... czy moge zwiekszyc ilosc wegli do 100g kosztem tluszczy?

Nie

czy konieczne jest ladowanie na dziennej dawce ww na poziomie 80-100g?

Mozna jesli cwiczysz silowo

ile wazy 1 duza stolowa lyzka oliwy z oliwek?

Duza 15g

ile razy w tygodniu mozna jesc jajka a dokladniej to zoltka?

Nawet i 10 jaj dzienie

czy jak jem rano 250-300g jogurtu i okolo 120g sera bialego chudego na drugie sniadanie to nie spozywam za duzo laktozy dziennie?

Nie ,od laktozy nie tyjesz ,a jogurt tylko naturalny

i jakie wartosci btw ma ziarno siemia lnianego?

30 g tluszczu 40g blonika ,20g bialka reszta ww

jakich efektow mozna sie spodziewac na takiej diecie jak moja patrzac ze mam raz tygodniowo areobik i codziennie przez 4 dni maszeruje 4km (na przystanek autobusowy oddalony o 2km gdy ide na uczelnie i spowrotem po zajeciech)no i chce do tego cwiczyc 2 razy w tygodniu w domu po 1h ;)
moje przykladowe (tzn dzisiejsze menu)
s. jogo + platki + otreby

za malo bialka ,dodaj orzechy

SII bialy chudy ser

dodaj oliwe

O.jajecznica z dwoch duzych dwu zóltkowych jajek z cebulka i pieczarkami ( ogulnie bede jadla jakas sorowke z oliwa i z mieskiem/jajkiem/rybka)

oki

K.100g chudej piersi z kurczaka i jakis pomidorek (zazwyczaj bedzie rybka lub bialy serek lub jajeczniczka z 3 jaj ale z 2 zoltakami kawalek piersi z kurczaka)

oki

staram sie spozywac minimum 75g bialka na dzien ;)
przepraszam za mam tak duzo pytan ale wszystko co mi wejdzie na mysl to zapisuje na kartce a jak tylko net mi dziala wszystkie pytania laduja w kompie...

Po to tu jestem ,nie przepraszaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 261 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3422
dzieki!!!
czyli bede trzymac sie scisle
85g ww
90g bialka
50g tluszczy
ciekawa jestem czy mimo iz bede jesc sporo kcal z tluszczy(oczywiscie zdrowych) to schudne.. i mam nadzieje ze w bede tracic okolo 1kg tygodniowo (ale tluszczu) i efekt wizualny szybko mnie zaskoczy ;) zadziwiles mnie gdy gdzies przeczytalam ze z jechales z ponad 30% na 9% tluszczu!!! duzo wysilku i czsu to cie kosztowalo??? wiesz co... moj facet jestem z nim prawie 4 lata ( mimo iz mam ledwo skonczona 19) mnial od malego brzuszek no i ma powiedzmu hmmm faldke tluszczu wazy okolo 85kg a ma 187cm czy myslisz ze dalo by rade aby jeszcze zobaczyc u niego krateczke na brzuchu? on uwaza ze nie ze od zawsze jak byl maly mnial delikatna nadwage gdy mnie poznal wazyl 100kg ale nie bylo to po nim wcale widac jedynie troche na brzuchu ale jak sie we mnie zakochal ;) i przyjezdzal sodziennie 10km do mnie i zapominal o blogim swiecie schudl do 83kg bez zadnego wysilku i nawet nie zauwazyl kiedy... zastanawiam sie czy on ma szanse na kratke... eh znowy napisalam mnustwo pytani ;)

http://niunias.ownlog.com/ moj blog z dieta zbilansowana i treningiem ;) musza byc efekty!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 261 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3422
dzieki!!!
czyli bede trzymac sie scisle
85g ww
90g bialka
50g tluszczy
ciekawa jestem czy mimo iz bede jesc sporo kcal z tluszczy(oczywiscie zdrowych) to schudne.. i mam nadzieje ze w bede tracic okolo 1kg tygodniowo (ale tluszczu) i efekt wizualny szybko mnie zaskoczy ;) zadziwiles mnie gdy gdzies przeczytalam ze z jechales z ponad 30% na 9% tluszczu!!! duzo wysilku i czsu to cie kosztowalo??? wiesz co... moj facet jestem z nim prawie 4 lata ( mimo iz mam ledwo skonczona 19) mnial od malego brzuszek no i ma powiedzmu hmmm faldke tluszczu wazy okolo 85kg a ma 187cm czy myslisz ze dalo by rade aby jeszcze zobaczyc u niego krateczke na brzuchu? on uwaza ze nie ze od zawsze jak byl maly mnial delikatna nadwage gdy mnie poznal wazyl 100kg ale nie bylo to po nim wcale widac jedynie troche na brzuchu ale jak sie we mnie zakochal ;) i przyjezdzal sodziennie 10km do mnie i zapominal o blogim swiecie schudl do 83kg bez zadnego wysilku i nawet nie zauwazyl kiedy... zastanawiam sie czy on ma szanse na kratke... eh znowy napisalam mnustwo pytani ;)

http://niunias.ownlog.com/ moj blog z dieta zbilansowana i treningiem ;) musza byc efekty!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
Niunia widze że stereotyp z tłuszczami jest głęboko zakorzeniony w Twojej głowie schudniesz bo ważny jest ogólny bilans kaloryczny i to szybciej niż na diecie opartej na ww.
Twój chłopak jak każdy na szanse na kaloryfera. Dieta trening i aeroby i cierpliwość. Sam teraz prubuje powtórzyć to co Qazar zrobił czyli z ponad 30% zejść w te okolice

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Powiem ci szczeze nie kazdy moze miec naturalnie krate na brzuchu,ale z tego co piszesz twoj chlopaki ma szanse na nia,dieta,trening i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
Quazi czemu nie? palisz tłuszcz na ciele wyrabiasz mięśnie, wiadomo że niektórym łatwiej innym trudniej jednemu to zajmie rok innemu 5 ale jak sie uprzesz to wszystko jest możliwe...

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
tak tylko jesli nie ma genetyki to bez supli sie nie obejdzie aby spalic resztki tluszczu z brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
a naturalnie to sie zgodze, z suplami jak najbardziej tak, niedoczytałem dokładnie twojej wypowiedzi

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mozna tak ?

Następny temat

WYMIARY FITNESSKI

WHEY premium