SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19 lat i 49 w łapie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2562
kloper przecież ja cie znam więc se obciachu nie rób i nie kłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 509 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9861
mi też merwy skakały gdy kumple/znajomki robili w 2 miesiace postępy takie jak ja w 1,5 roku...do dzis na szczescie wszyscy pospadali

<<< powrót >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
U nas tez był koles który miał podobne rozmiary w wieku 19 lat . Było to jakieś 14 lat temu wymyslił sobie zawody i rzeźbił sie furą . Jak mamu sia weszła do pokoju rano to był juz sztywny . Koles kiedys dla popisu zjadł w szatni 100 mietków na raz I jeszcze wiele tego typu wystepów miał na koncie . Takze jeden na 1000 ale zawsze sie d**** trafi . Jesli chodzi o moje zdanie to jedna kuracyjka raz w roku to jeszcze nikomu nie zaszkodziła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
> Jesli chodzi o moje zdanie to jedna kuracyjka raz w roku to jeszcze nikomu nie zaszkodziła

Tez robie jedna w roku. Zaczynam ja w styczniu, koncze w grudniu.

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 422 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2766
Ja w sumie zabardzo sie niedziwie ze koleś ma 49w łapie chodz dla mnie to kosmos,ale muj kolega cwiczy 2lata ma 43cm w łapie bez pompy 18lat pare dni temu zaczął wyciska tylko 110kg
A oto jakie cykle miał:
1.100 metkiruskiej
2. 100metki tajlandzkiej 5mg
3. 100metki tajlandzkiej 5mg
4. 10amp prolognatum,
a teraz zaczynac będzie cykl
5. 10amp. sustanon250; 10amp. siłabnolin 2,5% ; 150tabs anabol BritishDragon 5mg

ja zjadłem tyle samo tylko o 100metki ruskiej mniej i mam teraz 39,5 w łapce

Bye ALL

...szukasz pieniedzy??...wypier...
nie potrzebna mi dziwka,
ktora chce kasy i tka jej niemam..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Po tym koksie to pierwszą granice wyciskania 100kg powinieneś dawno przejść. Więc:

Witaj w klubie leszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1514
CZe wszystkim powiedzcie mi czy cos może sie stac jak miesiąc temu skończyłem swój cykl składający sie z 5 teścia i 100 metki ruskiej,wczesniej ok 5 miesięcey temu brałem 100 metki i 10 omki.Teraz chciałbym wziąść 15 teścia ,150 metki ,oraz deke 10 amp.Oczewiscie z odpowiednimi suplementami .Dodam ze mam krótki starz treningowy bo ćwiczę dopiero 10 miesiecy i mam jeszcze 16 lat .A co do łapki to jakos tez urosła bo jest 47cm przy wadze 85 kg.Pozdro wszystkim..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Stary, albo nas w butelke nabijasz albo idź szybko do psychiatry !

Witaj w klubie leszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
zdarzaja sie ludzie co w tym wieku maja i wiecej niz 49, i niekoniecznie zrobili to na omce (zobaczcie przyklad blinga). Koxowac to trza umic

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
pewnie i tak, ale to są przypadki chyba 1/1000.
Tak więc powiem może speptycznie, że wolał bym zobaczyć gościa zdjęcie niż gadke...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proviron

Następny temat

pomocy!!!!

WHEY premium