SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19 lat czy warto?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 774
Jeżeli się nie pomyliłem ( a raczej nie :D ) to jeden z naszych trenerów KB zaczął trenować w wieku bodajże 23 lat a teraz jest m.in mistrzem Polski, międzynarodowym wicemistrzem Niemiec, wicemistrzem Ausrtii chociażby....może to nie mistrzostwo Świata ale chyba nie pogardziłbyś w takim jak uważasz "starym" wieku takimi osiągnięciami :D

------------> (@)^_^(@) <-----------
IN TRANCE WE TRUST
................Kick Boxing Warszawa - Śródmieście..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
ee to ladnie a ja myslalem ze za pisujac sie w wieku 16 lat na KB to jest juz za pozno na osiagniecia sportowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez mi sie cos zdaje ze tak naprawde to nic nie trenowales ale pomimo tego odpowiadam na Twoje pytanie- warto sie zapisac w tym wieku bo lepiej pozno niz wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przemek na 1 roku studiów zapisał sie na kb i po roku jakieś osiągniecia miał

Potem był taki bokser zaczął trenować w wieku 26 lat a jak miał ponad 30 to był mistrzem jakiejś tam organizacji.

Nie pamiętam wszystkich nazwisk,wiem że takie zjawisko jest realną rzeczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
"Tez mi sie cos zdaje ze tak naprawde to nic nie trenowales ale pomimo tego odpowiadam na Twoje pytanie- warto sie zapisac w tym wieku bo lepiej pozno niz wcale"

A skad nieby wywnioskowa;les ze nic nie trenuje?? Zapytac sie nie mozna? Co za kolesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sap3r nie o to ****a biega ze sie nie wolno zapytac bo wolno a wrecz trzeba Kto pyta nie bladzi ale kolezko mozna sie zorientowac po samym pytaniu autora ze on nic nie trenowal Takie rzeczy sie czuje w moczu nie wiem jak Ci to dokladniej wytlumaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
No p******* jestes chodze na KB jeden rok i stary skad mam widziec jaki tam mistrz zaczynal w jakim wieku, trenuje rekreacyjnie i szczerze nie interesuje sie historia, ciekawostkami KB etc. wiec sie kurcze jego blada mac nie odzywaj i nie wypowiadaj sie o ludzicha jak ich nie znasz

dodam: co za koles :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1937
Trenowalem chlopaki jak bylem maly jeszcze za raczke z mamusia chodzilem na treningiwszyscy sie bawili na polu a ja trenowalem, pozniej pilke trenowalem w juniorach (klubu nie zdradzam) poklocilem sie z trenerem i wyladowalem na silce, na ktorej trenuje z dwa lata juz. Teraz mysle o jakis SW.

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te koles pie.dolniety to jestes ty albo k.urwa po prostu glupi jezeli tego nie skumales i nie odzywaj sie do mnie w ten sposob bo nie nie jestes tego godzien f.rajerze ewentualnie mozesz mi mowic per PAN. Nie chodzi tu o historie ale o podstawowa znajomosc a jezeli trenujesz dopiero rok to lepiej potrenuj jeszcze pare lat zanim bedziesz mowil aby inni sie nie odzywali
Co ****a za koles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
pfff sam jestes frajerem lamuchu. Co do twej malo intyligentnej wypowidzi to nie wiem czy podstawowa wiedza jest wiedziec kto w jakim wieku zaczynal trenowac SW. Ja nie wiem ty chyba naprawde jestes poryty. Jeszcze ci pado mow do niego PAN sie zastanawiam ile ty masz lat 12-13. Jak masz tyle to rozumiem bo faktycznie jestes dzieckiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chwyty obezwładniające - prośba

Następny temat

po treningu. co robicie?

WHEY premium