SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19 lat czy warto?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1937
Mam 19 lat kiedys trenowalem takewondo przez 5 lat teraz przez dwa lata na silowni. Mam pytanko czy warto zaczac w takim wieku cwiczyc kickboxing???wiem ze na osiagniecia juz za pozno

pozdrawiam

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
19 lat 5 lat taekwon-do. Jak sobie nie zaszkodziłeś tą siłownią za bardzo to nad czym Ty się zastanawiasz.
Tak z ciekawości jeszcze zapytam. Ile razy startowałeś w zawodach tkd i jaka to była federacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1937
Nio moze za duzo waze bo ok 90kg przy 180 cm, ale mysle ze jesli bym zaczol trenowac to napewno by spadly zbedne kg. Takewon-do trenowalem w szkole i nie wiem cio to bylo.

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
To mam taką prośbę nie chwal się więcej że trenowałeś Taekwon-do bo nawet nie poprawnie to piszesz. Ja po pięciu latach treningu już nie pamiętałem dokładnie wszystkich zawodów i turnieji w jakich brałem udział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
zawsze jest sens zacząć ćwiczyć bez wzgledu na wiek o ile pozwala na to zdrowie

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1937
Wydaje mi sie ze nie ma sie czym chwalic bo dosyc dawno to bylo kiedy trenoalem i jak sam zauwazyles zapomnialem jak sie to pisze. Jestem ciekaw czy poprostu jest warto zaczynac cwizyc SW w wieku 19 lat. Dzieki za Twoje zdanie.

pozdrawiam

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Na pewno będzie Ci ciężko wyrobić kondycjnie z taką masą. Ale najlepiej spróbuj i wtedy sam ocenisz czy warto. Niektórzy sztuki walki zaczynają uprawiać bardzo późno i nawet medale zdobywają. To nie balet ani akrobatyka że jest jakiś limit wiekowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"warto zaczac w takim wieku cwiczyc kickboxing???wiem ze na osiagniecia juz za pozno"--->b.głupia myśl

Co prawda gdy byś sie dostał na zawody to będziesz ze starymi walczył,no ale nic nie jest pewne

Nie w takim wieku zaczynali i mieli osiągniecia jakie mogli by sobie pomarzyć osoby które trenowały od dziecka.

Nigdy na nic nie jest za późno.

No chyba że na panienki w wieku 80 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
"Nie w takim wieku zaczynali i mieli osiągniecia jakie mogli by sobie pomarzyć osoby które trenowały od dziecka"

Mozesz podac przyklad bo bardzo jestem ciekawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2580
a mi sie wydaje ze nic nie trenowales !!! bo zadajesz strasznie smieszne pytania. Po 5 latach treningu jakiegos sportu walki wiedzialbym no co mnie stac ( znalbym swoje mozliwosci )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli dobrze pamietam to Saleta zaczal cwiczyc kicka w wieku 19 lat i po bodajze roku zostal mistrzem swiata.Jesli wczesniej cos sie trenowalo(nie koniecznie sporty walki) nic nie stoi na przeszkodzie zeby odnosic sukcesy nawet jesli zacznie sie trenowac w wieku powyzej 20 lat(warunkiem jest oczywiscie ciezka praca i talent).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chwyty obezwładniające - prośba

Następny temat

po treningu. co robicie?

WHEY premium