SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

193cm/84kg 16 lat, uprawia sport, budować czy redukować?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14
Witam!
Chcialem was zapytać, co mianowicie powinienem zrobić.
Podstawowe dane:
Wzrost: 193cm
Waga: 84kg

Moim celem jest ładna sylwetka (klata, brzuszek, biceps, lekko nogi). Od jakichś dwóch tygodni wziąłem sie za wieczorne ćwiczonka. Mianowicie robię 3 serie 6 Weidera, 20-30 pompek i 20 brzuszków. Mam do was kilka pytań:
1. Czy to co robię w ogóle coś mi da?
2. Co powienienem zrobić, zrzucić pare kilogramów, czy zacząć się budować?
3. Kreatyna i inne prochy - czy to cos daje i jest mi potrzebne?
4. Mam lekkie skrzywienie kręgosłupa, nie chcialbym go dobić, czy wszystko będzie w porządku?
5. Mam trochę brzuszka, czy nie powinienem go zrzucić do zera? a dopiero potem brać się za A6W?
Chcę się za siebie wziąć ze względu na moją kondycję. Gram w siatkówkę i uważam że dość szybko się męczę :/
Poza tym wiele osób mi mówiło, że mam doskonałe warunki do przybudowania się. No i oczywiście, głupio wywalić brzuch na plaży, wolałbym pokazać coś więcej ;p Proszę o rady.
Pozdrowienia,
Konrad :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3126 Napisanych postów 42430 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 356186
masz lekkie skrzywienie kregosłupa i robisz 6 weidera,odrazu przestan poniewaz te cw strasznie obciazaja kregosłup , najlepiej jakbys wrzucil zdjecie byłoby łatwiej ocenic jaki masz obrac cel , kreatyna i inne prochy wogole nie sa ci potrzebne , wszystko co potrzebne dostarczasz z jedzenia , jak chcesz poprawic swoj wyglad obojetnie czy redukujac czy masujac potrzebna bedzie dieta na twoim miejscu zaczałbym do stosowania 10 wskazówek żywieniowych by qazar http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
a trening mozesz robic domatora Trening siłowy w domu - film! by czorcia7 http://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapis do klubu bokserskiego start 18 latek

Następny temat

BOKS W WAKACJE

Fruzelina