SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biganie- pytań kilka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
Siema,

od września zaczynam się brać za jesienny FBW, BJJ + MMA i basenik. Aby być w miarę ogarnięty fizycznie zacząłem biegać, aby rozruszać trochę ciało. Pracuję za granicą, diety brak- mam 3 posiłki dziennie, myślę, 40-50% BTW dostarczam. Dodatkowo kumpel dał mi około 2kg Mutant Mass'a i 3/4 opakowania białka K**. Nie bawiłem się w ważenie tylko od razu wszystko zmieszałem. Myślę, aby pić miarkę po bieganiu.
Teraz tak:

Mam fajną, asfaltową dróżkę, około 3km. Czy na pierwszy raz 6km to dobry dystans? 3x w tygodniu wystarczą? Jeśli chodzi o przyrost masy nóg to powinno się biegać wolniej na dłuższe dystanse czy szybciej, ale na krótsze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
na 3 posilkach dziennie to ty mozesz jedynie przezyc. masy nie bedzie z tego, i nogi nie rosna od biegania

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-07-25 16:12:23

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nogi w sumie Tomq można wyćwiczyć ale jak wspomniałeś bez diety czyli podstawy dzięki której nasze mięśnie mają"rosnąć" ich nie zrobisz.
Jako aeroby dystans 6km jest bardzo dobry i nawet nie wiem czy nie za mocny. W stylu BJJ + mma choć głównie BJJ będzie stylem źródłowym musisz mieć kondycje więc dobrze jest ją robić ale teraz przede wszystkim zwróć uwagę na diete a nawet udaj się do dietetyka lub skorzystaj z potreningu.pl
I poczytaj o suplementach bo białko po treningu powinno się jeść ale najlepiej je jeść po treningu tyle, ze uzupełniając nasz jadłospis, oczywiście dodatni.(na mase).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
No ja wiem, że nie nie będę mieć przyrostu nóg, ale wzmocni je trochę to bieganie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
trudno powiedziec

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-07-25 18:35:04

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

193cm/84kg 16 lat, uprawia sport, budować czy redukować?

Następny temat

Dieta i Ocena Planu treningowego.

WHEY premium