SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 lat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 24 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1034
Siemka mam 18 lat i chciałem wziąść zrobić cykl metką pużniej odblok ale wacham sie czy niejeste zamłody ! kumple z mojej klasy właśnie są wtrakcie cyklu a ja mam wachania chociaż żę ćwicze 3 lata dłużej odnich i mam diete i wiekrze doświadczenie !!

Prosze o opinie !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
Za duzo błedow zrobiłes, by odpowiedziec na pytanie

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 24 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1034
niestety niemoge edytowąć rzeby poprawić błędy !! a zależy mi na odpowiedzi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt cie tu raczej namawial niebedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 458 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14108
Ja bym nie bral , swoj pierwszy cykl robilem w wieku 26 lat.

http://www.sfd.pl/temat270630-strona2/ - moje foto ;) , nowe str. 2,5 i 6 ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 292 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4816
metke moze wziasc lepiej mu powiedziec zeby wziol niz odrazu bral sie za antka bo jakis kolo mu powiedzial. mozesz zaczac od mety rozpisek jest pelno i odblokow, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
za mlody,za krotki staz treningowy.

Powrót po latach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 24 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1034
staż mam 4 lata na suplach .a metke mam już zakupionom tylko pytam sie czy zamłody niejeste kierowałem sie tym https://www.sfd.pl/temat62248/ i kupiłem clomid ,witaminy, creatyne i Sylimarol,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
oczywiście że jesteś za młody, masz jeszcze nieuregulowaną gospodarkę hormonalną, dopiero za kilka lat przy większym doświadczeniu<=poznaniu własnego organizmu> i uregulowanej gospodarce hormonalnej ewentualnie mógłbyś coś wziąść, ale nie wcześniej niż za dobrych kilka lat.
Jeżeli chcesz brać to uważaj na ginekomastię <no chyba że mocno lubisz kobiece piersi> i na przyszcze <ładnie tacy pryszczaci wyglądają, odrazu na plaży widać że koleś koksuje>.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
nie przesadzaj z tymi pryszczami bo mnie np wogole nie wysypuje zdazylo mi sie nawet bic 500mg + testa ew, i nie mam nawet sladu gino

Zmieniony przez - asdf0r w dniu 2006-04-09 10:41:17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4592
Pryszcze moze miec nawet przy 200 mg testa week a moze nie miec przy 1 g week (taki King kong bil testa 3 g week, pare anapolonow, kilkanascie metek i jakos zyl i mial sie dobrze ). Wszystko kwestia organizmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to jest orginalny Winstrol Depot????

Następny temat

trening,odrzywanie,sumplementacja podczas PCT

WHEY premium