SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17lat, 183cm, 70kg

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Witam wszystkich jestem nowy i chce jakies porady.
Mam tak jak w temacie.. i mam kurza klatke piersiową. Lekko wysunieta do przodu chciałbym się dowiedzieć co mam zrobić żeby nie było jej widac.. jakies domowe sposoby mam do dyspozycji 2 hantle po 20 kg jeden.. chcialbym tez jakies bardzo skuteczne cwiczenia na biceps i najlepiej na ta klate! Najgorsze jest to ze jak zaczynam ćwiczyć np na bicek tak samo podnoszenie to kg mi spadaja i boje sie ze strace ta piekna liczbe 70.. najlepiej tez zebym przybral na masie i chcialbym ważyć chociaz 75+ WTEDY BYM BYŁ ZADOWOLONY NA MAXA! pozdrawiam i licze na szybkie odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1674
chcesz przybrać na masie to musisz mieć dietę to normalne, co do skutecznych ćwiczeń to każde jest skuteczne jak by nie były to by nikt ich nie robił.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

23 lata/182cm wzrost/ waga 57 kg cel masa/sylwetka

Następny temat

Nożyce poziome

WHEY premium