SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 460
z przysiadamy i mc narazie nie szaleje - 100 kg w serii nie przekraczam.
37cm miałem podobną sytuację do ciebie, przed pójściem pierwszy raz na siłownie raczej byłem misiowaty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1031
aha
:D
nawet ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Czyli pod sumując pracę, którą wykonałeś przez 1,5 roku jest przeciętna. Głównie skupiłeś się na klatce, ramionach i barkach, co robi większość ludzi na siłowni, którzy olewają plecy i nogi. Teksty typu przysiady niszczą Ci stawy, a martwy ciąg kręgosłup, to brednie, jeśli wykonujesz te ćwiczenia dobrze technicznie, nie musisz się niczego obawiać. Zacznij ćwiczyć porządnie plecy i nogi. Nie ma, że boli. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Ikis - skoro, uważasz, że estetyczna sylwetka z 46 na wicie w 1,5r jest przeciętna , proszę pokaż mi teraz chociaż kilka takich osóbw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
Ja to nie wiem, jestem niższy o dobre 6cm, ważę prawie tyle samo, a sylwetkę mam jakbym coś tam ćwiczył wtf ?!

Oczywiście sylwetka elegancka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
FOG_

Niech zrobi zdjęcie biceps bokiem, to wtedy możemy gadać o jego 46 cm, bo na tych zdjęciach powyższych, nie robi na mnie wrażenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobra sylwetka nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2623
dobrze masujesz, dawaj dalej bo bedzie naprawde dzik z ciebie za 2-3lata.
niezawsze widac na zdjeciu rozmiar łapy, pozatym wzrost i jakosc tez robia swoje.Wiem to po sobie bo w 18miesiecy z 33 na 47cm w lapie dojechalem ale wiem ze moglo by to lepiej wyglandac. wytrwalosci ci zycze!

NO PAIN NO GAIN! ANIMAL.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 185
dobra sylwetka:) łapka fajna

,,jestem zwyciezcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 159
nie ma żle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ladies first

Następny temat

Marceliono- potrzeba masowania

WHEY premium