SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat, około rok stażu

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
w dziale ma być porządek.

pozwól, że to moderatorzy będą oceniać kto jak pozuje ok.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 497
owszem, gdybym nie zgadzal sie Toba nie wstawilbym tu moich zdjec abyscie je oceniali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Mi sie bardzo podoba, fajny kstalt klatki i zarabisty bf, jak na ten wiek dla mnie 5/5. Sog sie nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
nie bralem zadnego koksu, nie wiem nawet jak smakuja odzywki...
haha czlowieku nie weim co cie tak porobilo
ale brales bankowo koks na 100% bo masz cale plecy zasyfione w roznych pryszczach itd... a takie sa skutki uboczne po koksach musiales wziasc cos za dlugo typy z 200metki ale u ciebie to chyba winstrol boldek polecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 497
dlaczego mialbym klamac? wiem ze mam krosty na plecach, niektorzy maja zbombardowana cala twarz, wiec ja chyba powinienem sie cieszyc ;]
zreszta czytalem gdzies ze trenowanie w mrozie (doslownie, w ta zime ma mojej domowej silce byla taka temp. jak na dworzu, hardcore) powoduje takie krosty, nie wiem

ps: gdybym bral koks, nie wazylbym napewno tylko 74 kg ;]

Zmieniony przez - david662 w dniu 2010-06-10 20:39:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 306
Ładnie a mam pytanie dotyczące twojego wzrostu... Wiem, że ważysz 74kg a ile cm wzrostu masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2378
Cinek88888, nie przesadzaj... Byłes kiedys na silowni? Popatrz na kolegów jedni maja wieksza a jedni mniejszą androgenność. Ja naprzykład mam plecy czyściutkie a przyjaciel, który nic nie bierze ma tego pełno. Nie osadzaj nikogo o doping jak nie wiesz.

Podobaja mi sie plecy, ale masuj dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 497
Armia94, wzrost 180, nooo dokladnie to 179 ;d
masy wiem ze malo, ale mysle ze gdybym sie postaral to przez rok dobilbym do ok. 80 kg suchej masy, poczekamy zobaczymy

Zmieniony przez - david662 w dniu 2010-06-10 20:48:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099
Wez się ogranij cinek...
PS: Dobra sylwetka, mi się podoba.

Zmieniony przez - Piotrx1 w dniu 2010-06-10 20:50:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 497
6 kg w rok to duzo?;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomalutku do przodu

Następny temat

Pablo 86 str.4,5,7

WHEY premium