SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 fighterów zwolnionych z UFC!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Faber ? Przeciez to pupil Dany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
na twiterze tak piszą.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Co Fitch wnosił do UFC? Ani w klatce, ani poza nią się nie wyróżniał, jego walki były nudne w chvj. Na 4 ostatnie pojedynki wygrał 1, nad czym tu płakać...

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2013-02-22 14:58:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Steven a jak wygra Machida i Mousasi to Cormier może dostać Tsa od razu :D a jak wygra Hendo i mousasi to Mousasi vs Cormier może być, a jak wygra Hendo I gustaffson to też przecież Cormier vs Gustaffson, chociaż z ich polityką nie będą chcieli stracić przeciwnika dla jonesa i każdy bd siedział na dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Sorry, ale miał walkę wieczoru niedawno, chociaż jedną szansę trzeba było mu dać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Faber jest raczej nie do ruszenia. Dana mocno z nim trzyma. Widziałem nawet w jednym videoblogu Dany jak razem się wygłupiali i generalnie było widać że są zaprzyjaźnieni. No i szybkość z jaką dostaje kolejne walki o pas też o czymś świadczą. Plus Faber przyciąga tłumy. Co do wspomnianego Hardego. Fakt że z Hardym było podobnie jak z Fitchem, że 3 czy 4 przegrane z rzędu ale Hardy przynajmniej nie jest nudny i kibice chętnie wstają na jego pojedynki. Poza tym tutaj Dana dobrze zrobił że dał mu jeszcze jedną szansę bo chłopak odbił się od dnia i zaliczył progres. Na logikę. Gdyby były nudne walki w Main Cardzie i w walce wieczoru walczyłby Fitch z jakimś cieniasem/ średniakiem to byście wstawali? Pewnie nie bo przebieg walki będzie z góry znany... Fitch przez decyzję. Gdyby walczył np Shogun, Wanderlei, Aldo, Pettis czy ktoś taki to pewnie już bym wstał dla tej jednej walki. To jest właśnie powód wywalenia Fitcha ( poza niepodpisaniem jakiegoś papierka ). On nie przyciąga kibiców i jest strasznie przewidywalny. Jeśli w jego miejsce może wejść niezwykle efektowny M. Manhoef to ja jestem jak najbardziej za...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
"Musisz dać z siebie wszystko co masz i zwyciężyć. To musi być dobra wygrana. Tylko w ten sposób ludzie chcą oglądać cię w oktagonie. Ludzie chcą oglądać twoje walki tylko i wyłącznie wtedy kiedy walczysz w ekscytujący sposób. Niestety tak jest. Fajnie by było gdybyś mógł przeleżeć na swoim przeciwniku trzy rundy i wyciągnąć wygraną a ludzie kochali by to co robisz, płacili za twoje walki na PPV ale niestety tak nie jest. Witaj w prawdziwym świecie. Niestety tak to tutaj właśnie działa." mma**ocks.

Czyli dokładnie to co pisałem. Jestes ekscytujący sprzedajesz ten sport, jestes bezpieczny, jestes nudziarzem, licz sie ze poelcisz po porażce.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Noolan
Co do wspomnianego Hardego. Fakt że z Hardym było podobnie jak z Fitchem, że 3 czy 4 przegrane z rzędu ale Hardy przynajmniej nie jest nudny i kibice chętnie wstają na jego pojedynki.

Dupa tam. Lepiej oglądać nudnego dobrego niż efekciarskiego średniaka ot co

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Lepiej oglądać efektownego średniaka niż nudnego dobrego, który przegrywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
to właśnie czyni ten sport pięknym, że jedni obalają i chcą przeleżeć, drudzy obalają i chcą skończyć, następni obalają i chcą poddać, inni chcą klinczować, inni punktować w stójce, inni nokautować w stójce a jeszcze inni chcą walczyć z pleców - to jest właśnie zaj**iste.. każdy ma swój styl walki.. a to, że ktoś został przeleżany 15 minut nie świadczy źle o np. Fitchu tylko źle o tym, który został przeleżany i źle o jego zapasach i grapplingu.. "fani" by tylko chcieli oglądać cep za cepem a Fani chcą oglądać wszystko i bardziej potrafią docenić nudnego Fitcha niż np cepiarza Garcie, który ma 4 porażki z rzędu i to on powinien wylecieć..

MMA idzie w złym kroku z tymi dywizjami ja jestem od dawna ZA tylko nie w przypadku gdy flyW ma 12 fighterów i chcą robić kolejną i tym bardziej kosztem czołowych zawodników.. właśnie wyleciał Diego Nunes z UFC..
szkoda gadać zamiast pozbyć się dna dywizji i tych co przegrywają to nie wiem co odp*****lają

Dodam tylko, że dziś oprócz Nunesa wyj**ał też Joe Sila Miltona Vieire, który przegrał przez split deszyżyn z Godofredo Pepeyem. "Przegrał" ofc dlatego, że sędziowie w UFC nie mają zielonego pojęcia o punktowaniu walk i zamiast być traktowany jak zwycięzca zostaje wyrzucony jeszcze zrozumiałbym żeby razem z Pepeyem wyleciał, ale mnie to wk***ia jeszcze dochodzi do tego, że ten Pepey mnie wk***ia

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-02-22 21:14:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek rozporowy

Następny temat

Pytanie o spadek masy

WHEY premium