SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 latek zaczyna....

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1613

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

15

Waga

93

Wzrost

182

Cel treningowy

rzeźba

Staż treningowy na siłowni

1 miesiac

Dieta

jest

Ostatnio przerabiany plan

a6w, 100 pompek

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

wyciskanie 100 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130
Zapomniałem dodać, że łącze a6w z paroma ćwiczeniami z absII
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rób wcale a6w, bo na niej zrobisz jedynie 2-pak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jak robiłem a6w to miałem straszne bóle głowy, między innymi przez te przytrzymywanie nóg w górze po kilka sekund... ABS to zupełnie co innego, dużo fajniejsze ćwiczonka i bardziej efektywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Katuj tak dalej brzuch,a mięśni jak nie było tak nie będzie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130
to a6w mam zamienić na absII tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130
Szybcik, robie a6w w całości i dodaje sobie ćwiczenia z absII ale tylko te bez drążka bo go nie mam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130
a wg jeśli chodzi o dietę to nie mam ułożonej, o to mój wczorajszy dzień na śniadanie 2 kromki chleba z wędliną i pomidorem, bądź ogórkiem, do tego kawa zbożowa lub herbata, na II śniadanie jakieś owoce obiad to pomidorowa z ryżem a na drugie 2 kotlety, surówka i 2 ziemniaki średnie, na podwieczorek mały danonek, a na kolacje 2 kromki chleba z twarogiem półtłustym ( już nie jem żadnych chipsów, słodyczy, fast foodów itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A właśnie ćwiczenia na drążku są najlepsze na dolne partie brzucha. Program abs jest tak stworzony że połączone ze sobą poszczególne ćwiczenia wykonywane w odpowiedniej kolejności dadzą oczekiwane efekty. Jak już zostało tu powiedziane a6w źle działa na kręgosłup. Jako doświadczony trener osobisty polecam w pierwszej kolejności ćwiczenia na siłownii, które masz ładnie rozpisane w artykule trening mięśni brzucha w tym dziale. Natomiast jeśli chcesz wykonywać któryś z tych 2 planów to polecam abs 2. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
poczytaj pierw troszke i postaraj sie w razie możliwosci ułozyc jakąs dietke z tego co zawsze masz pod reka :)

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130
dzięki za odpowiedzi ! absII to zaczynać od początku ? tzn od poziomu dla niećwiczących, aż do 10 ? jak to sie wg ćwiczy wybieram cykl który dam rade robie aż jest mi łatwo go wykonać i next ? a co jeśli mogę od razu zrobić 8 czy 10 ? wtedy od nowa ? dotychczas robiłem ćwiczenia 7 dni w tyg czyli źle tak ?? mogę robić absII i 100 pompek ? mogę trenować tak poniedzialek- południe absII, wieczór 100 pompek, wtorek odpoczynek tyle, że chciałbym wykonać jakieś 15 min kardio dla spalenia tkanki tłuszczowej, środa absII rano i 100 pompek wieczorem, czwartek odpoczynek i 15 min kardio, piątek- a6w i 100 pompek, sobota-odpoczynek 15 min kardio, niedziela godzinka na rowerze i ćwiczenia rozciągające :) sry że się tak rozpisałem, ale napisałem co mi leżało na sercu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w ułożeniu nowego planu

Następny temat

potrzebny nowy plan?

WHEY premium