SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14 lat a dieta, trening.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 449
Witam,

Mam 14 lat i od około lutego zacząłem swoją przygodę z dietami. Na początku stosowałem redukcje na zerowy bilans kaloryczny, a nąstępnie na masę( od tygodnia). Jednak trochę poczytałem i stwierdziłem, że chyba za bardzo w tym wieku nie przytyje na masie. Według zaleceń postanowiłem zastosować trening domatora i ogólnorozwojówkę- wybrałem pływanie. Czy jeżeli wykupie sobie karnet na pływalnie i będę chodził na basen 2 razy w tygodniu po 45 min. to wystarczy? I czy przykładać wagę do techniki pływania? Bo technikę mam w miarę ale jeżeli trzeba dużą wagę do niej przywiązywać to mógłbym wykupić zajęcia z instruktorem. Myślę, że trening domatora, według zaleceń, będę stosował 3 razy w tygodniu. Czy do tego pływania i treningu dołożyć jeszcze jakieś aeroby(bieganie)? I co z dietą? Myślę, że już nie będę jej przerywał skoro już zacząłem i się przyzwyczaiłem. Stosować nadal dietę na masę czy na zerowy bilans kaloryczny? Z góry dziękuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
namąciłeś strasznie ,napisz jaki jest twój cel ?

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 449
Po prostu żeby przygotować się do siłki jak będę starszy (około 16 lat). Poczytałem, że najlepiej ogólnorozwojówke i trening domatora. Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 449
To jak z tym treningiem i dieta? Dobrze myślę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10136
spoko trening domatora + basen! takie podejście mi się podoba żeby każdy młody chłopak myślał tak jak ty bo wiekszosc od razu porywa sie na siłownie bez żadnego przygotowania a to bardzo duży bład! słowa uznania dla Ciebie...
pozdrawiam rośnij wielki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3681
Poki co, za młodyś na diete. Bierz sie za miche i nie ogladaj za siebie poki co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 449
no dzięki za słowa uznania tylko jeszcze powiedzcie mi czy basen 2 razy w tygodniu wystarczy i jaka dietę zastosować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1796
basen jak będziesz częściej chodzić możesz mieć później bardziej rozwinięte plecy. Jeśli Ci na tym zależy chodź częściej. W tym wieku diety nie rób tylko jedz co Ci dają (oczywiście bez fast foodów, chipsów i innych śmieci) bo dieta może być za dużym obciążeniem dla młodego umysłu i organizmu. Na razie pilnuj tylko proporcji między składnikami i odrzuć jedzenie "śmieci" (o ile jesz;), czytaj dużo, a efekty będą;)
Osobiście życzę Ci powodzenia i podziwiam, bo mało ludzi w wieku 14 lat interesuje się swoim zdrowiem i kondycją na przyszłość:)

To my te j**itne chłopaki. Trzymamy linię, bronimy wagi ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No powdziw się należy, ja w wieku 14 lat to co kilka dni zamawiałem do domu na wieczór dużą pizze, a batony i drożdżówki jadałem codziennie, gdzie tam mnie jakaś dieta obchodziła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 449
Dzięki chłopaki za wszystko to już wiem co i jak i zaczynam ćwiczyć :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaja

Następny temat

Dieta na mase (ekto 51kg 172cm)

WHEY premium