SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

12 tygodni na krecie czy po VI stack?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
plan wyglada tak:

pon plecy + biceps
bic 2 cw hantlami + 1 łamanym

wtorek klata + triceps
klata 2x hantle 2x sztanga
triceps 1x wyciąg 1x hantla 1x gryf łamany 1x pompki
środa barki + nogi
barki 2x wyciąg 1x sztanga 1x hantle
nogi 1x sztanga
piatek biceps + triceps (wiem ze sie nie powinno raczej robic)
j/w
sobota klata
2x sztanga 2x hantla

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
a zamiast tego pure powera coś innego możecie polecić? bo nie zabardzo ufam temu. i lepiej te mono jeść czy jabłczan kupić skoro lepiej na mnie działa?

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
plan troche z dupy.

jedz to co lepiej dziala, juz ci polecili sawa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
to już od ciebie zależy czy mono czy jabłczan, Pure Power nie jest zły ma w sobie aakg,BA,jabłczan cytruliny, brakuje jedynie kofy.
ale jak chcesz to weź sobie https://sklep.sfd.pl/Trec_CM3_1250-opis1597.html + https://sklep.sfd.pl/Trec_SAW-opis606.html
i masz dobry zestaw

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
wiedze troche bede musiał przybulić ale przezyje. jak miedzy cyklami na cm3 a obecnym Xplodem mineło około 5tyg to nie zaduze będzie stężenie kreatyny w moim organizmie? To znaczy chodzi mi o to czy nie wywale pieniedzy w bloto bo wiecej juz mi sily nie przyjdzie na tym? czy moze zrobił te 6 na xplodzie i dokupić cm3 + sawa zeby cykl 12 tygodzniowy byl?

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
mi teraz chodzi zebys przedłużył swój cykl do 12 tyg, kup cm3 i saw i powinno być git,a co do siły zwiększasz ciężar z każdą serią??czy cały czas jednym ciężarem robisz??

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Klatkę robie obwodowo tzn wyciskanie płasko. 12 10 8 6 4. a inne cwiczenia na inne partie 4x 8 (plecy i barki 12 10 8

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
ale cały czas zwiększasz ciężar??

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
tylko wyciskanie klatkę obwodowo ze zwiekszeniem ciezaru. a jezeli chodzi Ci o progres z tygodnia na tydzień to tak zwiększam co 2-3 tygodnie po 2kg jak już mogę poprawnie wykonać ćwiczenie bez pomocy kolegi w ostatniej serii

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
najlepiej idz do działu trening dla początkujących i nie tam chłopaki ułożą z tobą plan treningowy, bo jak siła nie idzie to wina treningu

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

12 tygodniowy cykl.

Następny temat

Małe białko

WHEY premium