SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

122Kg. - nowe fotki strona 15/26

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o stary takiej łapy pozazdroscic tylko : ) jak i całej sylwetki ehhhhhhhhhh SOGACZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10411
" bo taka sylwetka to tylko pozal sie boze "

BEZ KOMENTARZA...

Zmieniony przez - WWJD w dniu 2007-12-09 15:56:57

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
Dziękuje za opinie,

do bigguy widzę że ma sylwetka strasznie ci sie nie podoba przedstaw swoje jakieś nowe fotki bo na tych starych jest średnio
czekam z niecierpliwością

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 541
ALE TY MASZ CIAłO :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 114 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6349
Kruszyn24 nie przejmuj sie znajda sie zawsze niezadowoleni fachowcy ktorym w zyciu cos nie wyszlo i zal im dupe sciska .Jestes wysoki (wiem cos o tym)i musisz najpierw zrobic dobra mase zeby po redukcji to jakos wygladalo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12576
Jestes wielki to fakt, ale... Barki fatalne, malutkie, no i przydaloby sie cos wyciac bo cosik Cie za duzo(fat).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10411
Moze bary przydalyby sie wieksze, ale gdybym ja cisnal 120kg na serie robiac barki to moglbym ich nie miec zmasowanych.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2198
kruszyn jestes duzy to fakt jezeli Ci sie to podoba to ok mnie to w sumie wisi - po prostu powinienes teraz to wyrzezbic
jest dobrze ale nie jeste rewelacja i po prostu rozwala mnie jak wszyscy sie tutaj podniecaja - lape masz ladna ale jak juz tu powiedzial ktos na taka wage to zadna rewelka - zacznij scinac talie bo to jednak strasznie odstaje im mniejsza talia tym wiekszy bedziesz w gornej polowie ciala - stary gratuluje ciezkiej pracy i wysilku jaki w to wlozyles teraz powinienes jednak zmienic tor treningu i odzywiania o 180 stopni - ale oczywiscie zrobisz jak uwazasz jesli Twoim celem jest nieustanna budowa masy to ok
ja nie bede tu narazie wrzucal swoich zdjec - moze ktoregos dnia
jedno zdjecie w profilu to wystarczy narazie zreszta ja nie daze do tak duzej masy nie chce sie zalewac

bigguy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
biguy ale powiedz co Cie tak boli w tym ze ludzie chwala sylwetke kruszyna(a naprawde jest za co) co chcesz zeby wszyscy zachwycali sie toba czy jak ?? kruszyn przy wadze ponad 120 kg wyglada bardzo dobrze rzeczywscie barki troche male a i klatka tez moglaby byc lepsza ale sylwetka jako calosc prezentuje sie naprawde kozacko
PS kruszyn opal sie troche

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
Fajna z Ciebie du*a z Twarzy! A tak na serio to MEGA, I taka milutka buźka Musiałem to napisać haha Pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceniajcie:))))

Następny temat

fotki do oceny,staz 2lata.

WHEY premium