SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Życiowy i dobowy biorytm seksualny

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Pytanie:

Mam problem, który polega na tym, że moja dziewczyna nie godzi się na seks tak często, jak ja tego potrzebuję. Odkryłem to, gdy razem zamieszkaliśmy. Wcześniej, z przyczyn niezależnych, kochaliśmy się średnio dwa razy w tygodniu wieczorami, ponieważ spotykaliśmy się mniej więcej z taką częstotliwością, a oboje mieszkaliśmy wtedy z rodzicami. Teraz, kiedy możemy to robić codziennie, wymyśla różne wymówki - głównie, że jest zmęczona po pracy, że musi się wyspać przed pracą, albo że rano jestem ‘nieświeży’, a w nocy ją budzę. Kiedy zatem możemy to robić??? Ona nie chce mi nawet odpowiedzieć.

Odpowiedź:
(...)

Życiowy i dobowy biorytm seksualny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1847
Może cię zdradza O_o bo nie ciężko coś takiego wytłumaczyc :P

Sog Please.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
heh mi to samo przyszło na myśl , ktoś ją klepie jak najman matę to ona już nie ma później siły

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2012-07-11 00:09:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1847
heheh :D

Sog Please.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
http://oglaf.com/snowbound/  - Zawsze istnieje alternatywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 600 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7778
biedny Biniu hehehaha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK ĆWICZYĆ BY MIEĆ GALARETOWATE UDA W OKOLICY KOLANA

Następny temat

Aminokwasy egzogenne (EAA) – kluczowe wsparcie anabolizmu mięśniowego

WHEY premium