SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem życiowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7266
Cześć, mam mam pewien problem typowo techniczny a mianowicie : Jak żyć? Po treningach.
Mój plan jest taki, że każdego dnia cwicze ok 1h 20m a do tego co drugi dzień biegam i praktycznie każdego dnia pracuje fizycznie ok 1h.
Suple to witaminy, bcaa, spawaczy Machine man, izotonik, białko.. Wszystko brane mądrze? F jem zdrowo i pije dużo wody.. No i gdyby nie mieć imprez i randek to było by ok ale one są.
Wczoraj wypadło mi bieganie 1h30 pracy fizycznej.. W nocy byłem na disco i nie miałem siły ani na tańczenia ani na podrywanie - najchętniej to oszeflbyn spać na sofie..
Ok, to był ten pierwszy przypadek.
Drugi teraz : jeśli za dnia się zmęcze i pojadę na randkę to będę na niej spał?!. Zamiast np.. Bara bara?

A niektórzy mówią że ćwiczenia jeszcze energii dodają!!!. Po bieganiu,faktycznie m więcej energii ale silka zamula mnie okropnie.

Jak wy laczycie życie towarzyskie z treningami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3588
prawdziwy mezczyzna zawsze ma siłe na bara bara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Jak wy laczycie życie towarzyskie z treningami?

to proste.
kazdy uzywajacy mozgu czlowiek,dopasowuje trening oraz inne formy aktywnosci fizycznej,do swoich wlasnych mozliwosci regeneracyjnych organizmu,za ktore odpowiada takze odzywianie oraz dlugosc i jakosc snu.

Ty nie dosc,ze cwiczysz codziennie,to jeszcze poswiecasz na to zbyt duzo czasu.
do tego biegasz...i cholera wie,co jeszcze-i juz masz zrodlo swoich problemow.

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny split (MASA)

Następny temat

jakie ćwiczenia na plecy??

WHEY premium