SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biorytm....

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Tyka z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
wierzyć, czy nie wierzyć w Biorytmy, oto jest pytanie !!!
=)

obserwując siebie i swoje ciało dochodze do wniosku, że coś w tym może być. Prowadziłem przez okres około 2 miesięcy badanie na sobie. Zapisywałem sobie skrupulatnie, co 3 dni, jak się czuje:
- pod względem fizycznym
- intelektualnym
- emocjonalnym.

Opisywałem jakie jest moje nastawienie do świata. Czy dużo rzeczy mnie cieszy, czy denerwuje. Czy mam skłonność do czytania dzieł z zakresu fantastyki, czy raczej wole jakieś naukowe prace. Czy nauka i zapamiętywanie idzie mi łatwo czy mam z tym problemy. Czy czuję się dobrze, mam energię do robienia różnych rzeczy, czy mam uczucie jakbym wiecznie był zmęczony i nie wyspany. Przez cały ten czas nie spojrzalem ani razu na swój biorytm. Nawet przed samym rozpoczęciem hmmm... 'eksperymentu' nie spojrzałem na wyniki biorytmu aby nie uledz autosugestii.

Wniki zaskoczyły mnie i to bardzo. Stan emocjonalny, intelektualny i fizyczny, w tolerancji do kilku dni pokrywał się z tym co sugerował biorytm. Jedynymi odstępstwami cechował sie wykres biorytmu emocjonalnego.

Słowo na dziś:

Czuję się skłonny do dużych refleskji. Myślę bardzo dużo, o tym jakie moje życie było. Analizuje to, co przeżyłem z moimi przyjaciółmi, którzy z nich są nimi nadal a z którymi tracę kontakt. Słucham muzyki. Staram się zrozumieć to, co autor danego tekstu chciał przez niego wyrazić (muzyka wyższych lotów). Planuję rozmowy na osobności z różnymi osobami. Mam ochotę złapać za telefon zadzwonić do tych wszystkich ludzi, których powoli trace. Stopniowa zmiana zachowania na poważniejsze. Rozumiecie o co chodzi. Stan ten narastał od jakiegoś czasu. - tak to mniej więcje wygladało

Wchodze na www.onet.pl - biortymy - stan emocjonalny prawie maksimum.

Zachęcam do dyskusji =)

pozdrawiam
+Cahir+

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odświeżam.

No właśnie... Ja również przeprowadziłem taki "eksperyment" jak kolega wyżej i też wyniki pokrywały się z moim ogólnym samopoczuciem. Ogólnie nie wierzę w jakieś wróżby czy coś w tym rodzaju ale to daje do myślenie. CO Wy sądzicie o biorytmie?

Zmieniony przez - lb50 w dniu 2010-03-24 21:40:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4557
Oczywistym jest, że takie coś "istnieje".
Czym jest wywoływane?
Coraz częściej mówi się o tym, że u mężczyzn może być to również spowodowane, niemal takim samym jak u kobiet wahaniem poziomów hormonów w organiźmie - innymi słowy mężczyźni też mają swój cykl hormonalny jak kobiety.
Wahania nastroju mogą być wywoływane również kwadrami księżyca, które też mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie ale nie tylko, również na nasze ciało.

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

beton

Następny temat

zamiast HCG%-)

WHEY premium