SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żorż vs Diaz na UFC 137

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Anderson by dostał WRESTLE FOOOUCKA I C***!
A GSP diaza zmiecie :)

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Nie podoba mi sie wizja gwałconego Silvy w parterze przez GSP ale raczej by to miało miejsce chyba ze Silva by super ogarnął tejkdałn defens. Koniec spamu

War DIAZ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Anderson w walce z Sonnenem miał kontuzje, jak to Puar mówił dostawał od Sonnena w stójce co nie miało prawa się zdarzyć. Może Belfort to nie żaden zapaśnik ale Silva wstał spod niego z prędkością światła. Myślę, że na GSP też by znalazł sposób. Jakby się GSP zachciało bić w stójce to wiadomo - śmierć, jednak w parterze też widziałbym szansę Andersona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Z tymi żebrami to może być czcza gadka. Ponoć krążą w necie video z rozgrzewki przed walką jak Andersone sobie jakieś tam latające kolana robi w szatni seriami jak z kałacha. Więc ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No to pokaż te filmiki i udowodnij że były kręcone przed tą walką.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2688
Jak Silva był tak mocno kontuzjowany to mógł się wycofać. Walke GSP vs Silva oceniam 50 na 50 albo ko w stojce dla Silvy, albo decyzja dla GSP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
WAR GSP !
Styl walki jaki ma taki ma , wygrywać w taki sposób też trzeba potrafić . Co do stójki Diaza to myślę że jednak jest trochę przereklamowana bo jednak sf to nie ufc i myślę że mogą trochę powymieniać strzały w stójce , a nie tylko przeleżenie pięciu rund przez gsp .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
W końcu się doczekaliśmy ostatniego sprawdzianu dla GSP w wadze półśredniej, ponadto to mega walka, a większość narzeka że to będzie nudny fight i kolejne UD. Ja jednak myślę że tak nie będzie... Diaz ma bardzo dobrą stójkę, a w parterze jeśli się nie mylę ma czarny pas w BJJ u Graciego, więc nie da się tak przeleżeć zwyczajnie. Wszystko wskazuje na to że GSP nie będzie mógł zastosować ostatnio ulubionej przez siebie taktyki a więc:
-punktować w stójce parterowców
oraz
-walczyć w parterze z strikerami
To będzie świetna walka.
Poza tym Diaz nie daje chyba nigdy nudnych walk..

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
gsp nie da sie poddac
badz co badz trenuje z rogerem gracie
moze miec problem z boksem diaza ale freddie roach cos na to wymysli
mysle ze bedzie to cos w stylu GSP vs Serra 2

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
ja czuję, że znów padną słowa "wrong time, wrong place", które się sprawdzą czyli: Diaz to dobry fighter, ale GSP to za wysoki próg jeszcze...
nie bede mu kibicowal, bo nie lubie tego kolesia i najlepiej jakby zebrał w******* od Mayhema, ale gdyby wygrał z GSP to zrobiloby się ciekawie (przed każdą walką Georges'a tak mówię)

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2011-06-02 22:56:28

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki rozmiar spodenek?

Następny temat

Strikeforce Challengers 16

forma lato