SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żeby mieć dobrą wagę, ile trzeba wydać kasy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 735
Nie mam póki co żadnej wagi i chciałbym jakąś kupić. Nie wiem, czym się sugerować przy kupnie. Dla mnie waga to po prostu waga i tyle. Znalazłem taką http://allegro.pl/item438856281_elektroniczna_waga_lazienkowa_gwar_2_lata.html. Jest niedroga, ale czy warta swej ceny? Co może być nie tak w taniej wadze? Dodam, że moja masa ciała to tylko 80 kg, więc opcja, że się rozpieprzy podczas ważenia raczej odpada... Nie będę żałował, jak ją kupię?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Ja bym brał :) Ale pamiętaj żeby upewnić się co do wymiarów, też kiedyś zamówiłem wagę przez neta i okazało się że nie mogę na niej stanąc :) (palce odstawaly ) ale to tylko waga nie przejmuj sie tym ;D

Imo waga bajerancka xD

Zmieniony przez - -ElboW- w dniu 2008-09-27 15:06:32

Zmieniony przez - -ElboW- w dniu 2008-09-27 15:07:27

Zmieniony przez - -ElboW- w dniu 2008-09-27 15:09:41

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1673
http://allegro.pl/item439538438_waga_lazienkowa_dietetyczna_pelna_opcja_nr_1.html

co sądzicie o takiej?

# Pomiar tkanki tłuszczowej.
# Pomiar zawartości wody w organizmie.
# Pomiar masy mięśni i kalorii.
# Pomiar masy kostnej.

Czy te bajery działają??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
waga spoko ale czy bajery działają nie powiedziałbym na pewno wskazują ale czy w 100% dobrze raczej mógłbym sie spierać za taką cenę. Jednak jeśli masz pieniądze to ja bierz najważniejsze by dobrze ważyła bo wyniki z ćwiczeń będziesz równie dobrze widział przed lustrem, jeśli nie masz kasy kup tańszą bez bajerów i też będzie bo codzienne sprawdzanie wody w org może ogłupić czlowieka chyba

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
ta jasne za 60 zł tyle pomiarów, nie wierze w to osobiście, oczywiście jest ok pod tym względem że będziesz widział różnice czy schodzi fat w % czy nie, ale co do dokładności to mam kiepskie zdanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wy to widzicie?

Następny temat

Ogólna dieta przy FBW

WHEY premium