SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŻALE TYCH KTÓRYCH NIE BĘDZIE NA MŚ

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
dla Ciebie powinien- ok,
ale na szczescie nie ty jestes trenerem.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
No tak powinien za zasługi z eliminacji a nie obecną formę Jeżeli to dla oseska ma większe znaczenie to zeczywicie Frankowski powinien się znaleść w kadrze Nie wiem jak można rozumować w ten sposób , to głupota i samobójstwo gdyby Janas powołał Franka a tamten by szukał formy już podczas samych MŚ A gdyby nic nie strzelił to po MŚ tacy wy byście zaczeli narzekać " ooo Frankowski mógł zostać bo był i tak bez formy " . Jansa wyprzedził fakty i zrobił baaardzo słusznie z tym napastnikiem . Od nich się wymaga goli a nie samego nazwiska by sobie biegało po boisku ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 910 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11088
zeby nie franek janas nie bylby juz trenerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
prawdaa gdyby na ms pojechal to jestem pewien ze strzelal by bramki ,a ze w anglii niestrzelil to wina tego ze w krotkim czasie prznioslil sie z klubu do klubu i niezaklimatyzowal sie tam oraz niezgral z graczami Wolves.

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Jesteś pewien że by strzelał My takiej pewności nie mamy , Janas też jej nie miał skoro w towarzyskich nic się nie zmieniało . Franka nie ma koniec kropka , zasługi nie promują zawodnika na MUNDIAL . Gdyby nie Janas to Frankowskiego by nie było a nie tak jak ktoś napisał gdyby nie Frankowski to Janas nie bylby już trenerem heh .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 910 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11088
no to se przypomnij jak polska meczyla sie z austria i z walia ... chyba kazdy pamieta ze jak wszedl franek to od razu inna gra byla polskich pilkarzy ... te mecze decydowaly o posadzie janasa (zeby nie bylo franka .. kibice by skandowali JANAS co? DYMISJA :)... a mozna powiedziec ze franka powolaly media bo jak mowil janas to takie sytacje co ma franek to i on by strzelil ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 910 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11088
masz racje nie za zalusgi ale jedno miejsce dla franka powinno byc.. bo niby brozek jest lepszy od niego ? rasiak ? jeleń? nie sądze (chociaż nic nie mam przeciwko powolaniu jelania.... czym sobie zasluzyl na wyjazd ROGER mila? .. dla mnie kadra jest ok.. po za farnkiem bo tak nie powinno byc... ale ok co sie stalo to sie nie odstanie... a mam nadzieje ze janas bedzie jeszcze zalowal ze nie wzial tomka frankowskiego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
nic nie muszę obie przypominać ... Frankowski grał w el.MŚ i jego obowiązkiem było strzelanie goli . To że strzelił Austri czy Wali o niczym nie świadczy bo ktoś musiał strzelać by był awans Teraz jest Mundial , nowy epizod w którym nie ma miejsca dla Frankowskiego Ja nie płaczę jak inni bo Mundial przed nami i wszystko możliwe . Jasne że wolę Brożka w formie obecnej aniżeli same nazwisko "Frankowski" biegające po boisku i nic pozatym

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
jak najbardziej zgadzam sie z djcuba

pisalem juz o tym wielokrotnie.. Franek w eliminacjach gral bardzo dobrze i pare razy uratowal nam dupe, co nie znaczy, ze ma jechac na mundial, bo obecnie jak wszyscy wiemy nie jest w dobrej formie.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95
nie ma co przeżywać skład jak skład, z jednej strony lepiej z drugiej gorzej. Oceniać przyjdzie go nam po MS!!

---===KSO===---

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Składy Reprezentacji na MŚ 2006

Następny temat

Kupie piłke fevernove

WHEY premium