SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

śmierdzące rekawice bokserskie...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam rękawice, od lutego. Owijam dłonie co trening, cały pot wchłaniają owijki. Więc pot, nie dostaje się do rekawic i nie śpierdzą. Jeżeli Twoje już śmierdzą, wrzuć je do pralki, tylko wypierz je w temperature max 30 stopni, nie więcej. Bo się skurczą

Zmieniony przez - BC1991 w dniu 2010-08-06 11:02:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1678
rekawice do pralki? rozpiernicza sie! szkoda rekawic! a co do owijek, czasem i one nie wystarczaja... to zalezy od tego jak bardzo sie poca rece... a i rekawice moga spokojnie [rzesmierdnac od owijek.

"trzeba żyć, a nie tylko istnieć" ~Plutarch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1678
ja mam swoje rekawice (skorzane) od wrzesnia. nie pralam ich ani razu, co treniong zakladam owijki i z 3-4 razy w miesiacu wloze sobie cytryne w rekawice, jak sa bardzo mokre, to wloze w nie sode, a z zewnatrz nasmaruje oliwka dla dzieci, zeby skora nie pekala pozniej i sa jak nowe, wogole nie smierdza, a trenujue 4-5 razy w tygodniu!
a najwazniejsze i tak jest to, zeby zaraz po tr4eningu wyjac je z torby!!!!

"trzeba żyć, a nie tylko istnieć" ~Plutarch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1678
a propo's wietrzenia... znajomy w listopadzie wyrzucil rekawice na balkon... w nocy był przymrozek... rano kumpel poszedl na trening... rekawice jak kamień

...taka mala anegdotka :)

"trzeba żyć, a nie tylko istnieć" ~Plutarch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też mam małą anegdotke, nie mogłaś wszystkiego napisać w jednym poście ? Rękawice w pralce sie nie rozpierniczą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1678
przepraszam, roztrzepana dzis jestem. co wyslalam odpowiedz przypominalo mi sie cos jeszcze co chcialam napisac. Zaluje za grzehy i obiecuje poprawe :)

a co do pralki, ja jedne swoje, fakt ze ze skai z alrighta, ale rozwalilam, a pralam w 40 stopniach.

"trzeba żyć, a nie tylko istnieć" ~Plutarch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6774
wstaw na noc do zamrazarki. wymrozisz bakterie i nie powinno smierdziec
1

Nie ważne co powiesz.... ważne co zrobisz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 916
dzięki za pomoc ;] Kazdy co pomógł ma po sogu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
rekawice to rekawice, niech sobie smierdza, moze przeciwnikowi nie bedzie sie to podobalo xd ja moich top ten'kow nie piore od 2lat i jakos zyje:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53
A stosował ktoś z was pochłaniacz wilgoci?
To takie małe torebki jakie dorzuca się często do pudełek z butami. Ja je stosuję od ponad roku i nie mam problemu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga w Tajskim Boksie

Następny temat

Kondycha rzecz Święta

WHEY premium