SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2012 INFO

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17222

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
"tylko". Czasem to tak wiele znaczy... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Panie Pabiniak, pożycz pan 500zł :D A tak serio to czekamy, czekamy !!! Może coś w buta dostane ? :D trzeba zagaić do parentsów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4549
A ceny ze sklepu, ktore sa przekreslone wroca do pierwotnych podczas sniezynki (tzn to od nich bedzie liczony rabat), czy od tych co teraz sa? Bo nie wiem jak sobie plany zakupowe ukladac, niektore produkty przy 50% starej ceny (tej przekreslonej) wcale nie sa atrakcyjne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
NO raczej na pewno wrócą do poprzednich.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4549
Szkoda, polowa produktow, ktora chcialem zamowic staje sie wtedy po prostu droga. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
wszystkie informacje będą w odpowiednim czasie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Ciekawe czy C-6 bedzie w promocji :) Kamil moglbys podac stronke do peaka , gdzie kupowac ? za glupi chyba jestem jak tam patrze i nie widze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
oo widze :D na stronie glownej jest a ja juz na producentow kliknalem :)

NO właśnie ja tak patrze glownie za bialkami, poczekamy zobacyzmy co bedzie w promocji 50% a moze - 60 ? :D Nie wiadomo, chociaz patrzac na ostatnie 2 lata oczwkuje 50% to i tak duza promocja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Hi Tec C6 ile gramów ma miarka

Następny temat

HI TEC TEAM Norbert Zajac

WHEY premium