SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczka professional l002 ?

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6659
Ech o czym ja marzę z moimi zarobkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
prawie wszystko nowe , maszyny na czworo i dwugłowe są używane,pochodzą z klubu w USA
wyciąg profesjonalny kupiłem używany z bankrutującego klubu pod Krakowem
(był używany z parę razy,jak nowy)mieli dużo sprzętu ale trochę za późno zbankrutowali ja już większość sprzętu miałem

moja pierwsza hak maszyna była używana i po 4 miesiącach sprzedałem,zrobiłem w niej nowe tapicerki , ale ciągle mi coś w niej nie pasowało ,
jeśli chodzi o kupowanie takiego sprzętu używanego to trzeba mieć naprawdę czas na to by pojechać ,zobaczyć czy wszystko ok ,a u mnie z tym cieżko wyciąg odbierałem z dwa tyg.po kup teraz ,w końcu odebrałem go późnym wieczorem bo nie było kiedy pojechać

z moją żona to było najbardziej się wkurzyła jak znosiliśmy maszyny na nogi i odarliśmy drzwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
HEhehe gdybym ja coś swoim żelastwem w domu przetarł.....miesiąc posuchy gwarantowany Ze swojego gymu troche sprzętu oddałem, chciałbym zakupić hak maszyne oraz kawałek bramy, trzeba zacząć małżonkę z tymi planami oswajać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6310
Krzychu 81 jak się spisuje u Ciebie suwnica/hak maszyna? Jakie obciążenia na nią zakładasz i czy wszystko sprawnie chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
Mizu ,spisuje się całkiem nieźle,prowadnice trzeba smarować po piszą kółka jak idą po suchu :).
obecnie mam na niej równe 200kg założone +wózek chyba 30kg i tak sie zastanawiam ile sie jeszcze mogą te prowadnice ugiąć :)
bo z takim obciążeniem mają jakieś 2cm ugięcia ,już dawno chciałem tu na marbo o to zapytać :)
ale w ćwiczeniu niema różnicy miedzy HES a Marbo ,przynajmniej gdy użytkuje sam ,bo mysle ze sprawa by sie zmieniła gdyby ja katować na zmianę, no ale to nie jest sprzęt do klubów,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 214 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15003
krzychu zrobil bys swój temat o silce zeby tu nie zasmiecac bo jak widzisz sporo pytan jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6310
Wielkie dzięki Krzychu81
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Krzychu81
Czyżbyś kupował sprzęt z siłowni w Krzywaczce ?
Jeśli tak,to ja kupowałem przed Tobą suwnicę MARBO ,ławeczkę profesjonal i kilka innych szpejów...rzeczywiście wszystko było jak nówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
dokładnie w Krzywaczce, od takiej dziewczyny i chłopaka,na pietrze to było, bieda było z wyciągiem zejść
chciałem jeszcze ta bramę wsiąść ale ktoś mnie ubiegł
chyba dostali dofinansowanie na otwarcie ,gdy się tylko określony czas skończył to wyprzedali :)
ja wziąłem wyciąg,poręcze i modlitewnik który sprzedałem z zyskiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Krzychu jeśli chcesz to otwórz temat odnośnie swojej siłowni. Powoli zaczyna to przypominać SPAM. Pomijając fakt, że całkowicie odbiega już od pierwotnej tematyki.

Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2014-01-30 17:58:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryf i ławka

Następny temat

Ławka skośna Marbo MS-L015 - OPINIA ?

WHEY premium