SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŁYDY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CWICZE JUZ 2 LATA ALE NIE MOGE SPRAWIC BY MOJE LYDKI WYGLADALY JKA DIAMENTY PORADZCIE MI CO ZROBIC BO TO MOJA PIĘTA ACHILLESA
CWICZE ŁYDY 2 NIERAZ 1 DZIEN W TYGODNIU MINIMUM POWTÓRZEN TO 20 PO 10 SERII JAK ZROBIC WEWNĘTRZNA CZESC ŁYDEK ?

SOBAŃSKI DAMIAN
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ja czwicze łydki codziennie wykonuje 3 czwiczenia na kazdym treningu takie jak wspiencia na palce stojac wupychanie palcami na suwnicy kontowej wspiencia stojąc jedno nóz i daje efekty

KuBaN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
gdzies ostatnio czytalem ze lydki sie bardzo szybko regenerujom i powinno sie je robic kilka razy w tyg LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7096
na wew. czesc lydek wznosy na siedzaco za sztanga na kolanach. tez tak slyszalem jak lolek.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakie robisz ćwiczenia

Łapa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na suwnicy na nogi cwicze lydy gora dół ponadto na maszynie na stojaco , oprocz tego na srostych nogach z ugieciem tulowia majac partnera na plecach nie robie na siedziaco nie wiem czy to bład?


SOBAŃSKI DAMIAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7096
sprobuj na siedzaco, na mnie to cwiczenie fajnie dziala. najpierw robie wspiecia na stajaco ze sztanga na barkach, a pozniej na siedzaco 3 serie na max, 1 min odpoczynku miedzy seriami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chcesz mieć łydki jak diamenty, tzn. takie jakie ma niewielu- to musisz robić taki trening, który robi niewielu
Weź pod uwagę, że np. Arnold jak zaczynał karierę to miał nieproporcjonalne łydki do ramion, później zaczął je ćwiczyć CODZIENNIE przy pomocy ciężkiego treningu... no i zrobiły się tak duże jak ramiona, a wiesz zapewne, że Arnold maił w obwodzie ramienia jakieś 56 cm.

Życzę przyrostów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Entuzjastka mysle ze okolo 57 miał arnold ale dziekiz za odpowiedz sog for you:)

SOBAŃSKI DAMIAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bylo juz na forum o pewnym treningu na lydki. Chodzi w nim o to, by wziac na maszynie ciezar, ktorym wykonasz max. 20 powt. No i robisz nim 75 powt, z minimalnymi przerwami na odpoczynek, tylko gdy juz ci miesnie mdleja. Przytomnieja - to jechane dalej. Wyjdzie ci wiec jakies 20, 15, 15, itp, az do sumy 75. I co? U mnie 1 cent po 3 tygodniach!

Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 47 cm w łydce i ćwiczyłem systemem typowo siłowym.Robiłem wspięcia na palcach z ekstremalnym ciężarem po 6 razy i rosły.

A Arnold to w łydzie miał 51 cm,-źródło strona PAKER

Colo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcesz cwiczyc wewnetrzna czesc lydek to wystarczy, ze nie bedziesz trzymal stop rownolegle do siebie tylko zblizysz piety do wewnetrznej strony np pod katem 45 stopni \/. Jak chcesz zewnetrzne czesci lydek to zblizasz palce
/\ - tak jak to na tych "profesjonalnch" rysunkach ;). No i normalnie zaczynasz robic te swoje cwiczenia.
Pozdrowko TheWho
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ćwiczyć by mieć płaski i wyrzeźbiony brzuch ????

Następny temat

ARNOLD

WHEY premium