SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŁKS czy Widzew ?

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 85351

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Ale i tak chyba przyznasz, ze wykazali sie dużą odwagą i honorem, że w ogóle przynieśli chuligańska flagę na wrogi teren przy takiej przewadze liczebnej przeciwnika.

Zmieniony przez - marek428 w dniu 2007-03-20 15:40:42

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
a w czym tu odwaga przy takiej ilosci psow ??
honorem ? zwlaszcza w akcji ziroki pod stadionem gdzie wasza ekipa z biletami spokojnie wsiadal sobie do busow a reszcie kazala sie samemu dostac pod stadion chyba nie pwoiesz mi ze wszyscy co tam byli to chuligani i niestraszna im policja ? podniecata sie ze 60 osob dotarlo na przystanek przed naszym stadionem nie wiem czy wiesz ale przystanek przed stadionem jest kawal drogi od stadionu nawet jak by dotarlo to 60 osob to nic z nich ciekawego by nie zostalo co wy myslicie ze wy jestescie nie do roz***ania ? tak sie sklada ze nasza ekipa tez wiedziala o tej waszej grupce i co oni niby chcieli zrobic wjechac na galere ? na pusta wam sie udalo ale na taka jak byla juz o tamtej godzinie nie mieli byscie polotu
dalej uwazajcie ze jestescie jeszcze wieksi jeszcze silniejsi i siejcie swoia propagande dalej

Zmieniony przez - PW1987 w dniu 2007-03-20 19:06:23

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94864 Napisanych postów 364859 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670285
PW wyluzuj wasza akcja typowa pokazówka jak byśmy wybiegli awantura by trwała 10 sekund psy były od razu na boisku lista imienna nasza była przekazana do klubu waszego od nas by po czymś takim poszło by do puchy dużo ludzi będą inne okazje by sobie pochasać flaga była palona na barierkach bo na dole nas gazowali i ochrona ją chciała zerwać z płotu nasz wymarsz spod stadionu był zaplanowany przed odjazdem autobusów ale próba skończyła się blokadą psów na Niciarce ci bez biletów się rozbiegli my zostaliśmy już i czekaliśmy na autobusy i po co tu to rozkminiasz jak z tych co tu się wpisują nie mają zielonego pojęcia o tym jak było bo pewnie ich nie było na derbach chyba że na trybunie u was pozdrawiam DHW.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94864 Napisanych postów 364859 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670285
poza tym derby najgorsze na jakich byłem a troche już latam na mecze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
skoro nasza akcja typowo pokazowka to co powiedziec o waszej sprzed kilku lat na derbach wtedy co bylo nas 3.5 tysia gdzie wylecieliscie ledwo z brama i zaraz sie wracaliscie i targaliscie ogrodzenie to nie byla pokazowka ? wasza akcja ze zbiorka to byla pokazowka jacy to wy niby jestescie nie do zatrzymania ? trudno bylo sie domyslec ze psiarnia nie da wam zrobic przemarszu skoro wiedzieliscie ze wejda tylko ci z biletami ?
dobra***** z tym derby derby i po derbach mam nadzieje ze w nastepnym sezonie beda juz normalne z duza iloscia kibicow gosci na obu stadionach bo bez tego derby jakies lipne


Zmieniony przez - PW1987 w dniu 2007-03-21 16:07:30

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5533
jesli juz to ŁKS.
choc zaden ze mnie kibic tak naprawde.

mind before muscle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Abstrach**ac od zabaw chuliganki jednej czy drugiej, bo wali mnie to...

...Od zawsze, a swiadomie gdzies od 1983 roku (moje pierwsze Derby) tylko WIDZEW!
Dziwi mnie ten koment w ankiecie, bo ja naprawde nie moge uwierzyc, ze mozna kibicowac ŁKS...

Mniejsza o to, Widzewiaków jest wiecej i bedzie zawsze. TYLKO WIDZEW! RTS!!!

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Hehe co racja to racja

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
wiecej gdzie ??
na pucharze ekstraklasy z cracovia ? (750) osob czy moze w zdunskiej woli i Leczycy bo z tym sie moge zgodzic
kurde nie spojrzalem ze pisales to 1 kwietnia to juz wszystko jasne


Zmieniony przez - PW1987 w dniu 2007-04-02 12:24:53

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94864 Napisanych postów 364859 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670285
a was na pucharze ligi ilu było ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SZtuki Walki

Następny temat

Gdzie kupić ławke skośną - York lub ABDOMINAL ?

WHEY premium