SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŁKS czy Widzew ?

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 85337

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
Kazdy wie jacy sa kibice Widzewa-naszczescie pokazaliscie to calej Polsce

a jasne ze mam
http://i7.tinypic.com/2581fe1.jpg

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
nawet nawet...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
******lenie
a co oni sa nietyklani nikt im tu grac nie kazal jak bialych czarnuchy jada to wtedy nie jest rasizm ****a ***ane czarnuchy

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
"a co oni sa nietyklani nikt im tu grac nie kazal jak bialych czarnuchy jada to wtedy nie jest rasizm ****a ***ane czarnuchy "

prawdziwy kibic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
bo mnie w****iaja takie placzki robia z siebie swiete krowy

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
no ****a przeciez nie jego wina ze sie urodzil czarny


no ale widocznie wiekszosc kibicow lks nie dorosla do pewnego poziomu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
nie chodzi mi o to ze jest czarny i za to go trzeba ***ac tylko o to ze czarni robia z siebie nie wiadomo jak pokrzywdzonych a tymczasem jak czarni tak potraktuja bialego nic sie o tym nie mowi bo to "normalne"? np ostatni mecz Legii z Grodziskiem gdzie jakis czarny za***al liscia jakiemus polakowi bo ten przedluzal czas gry lezac na murawie

Zmieniony przez - PW1987 w dniu 2006-08-22 18:39:34

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Co jak co ale z tym akurat przyznam ci racje. Jakby to zrobil czarny bialemu to nic by nie bylo.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
jak rzuce kamieniem w murzyna to bedzie rasizm a jak on we mnie to nie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SZtuki Walki

Następny temat

Gdzie kupić ławke skośną - York lub ABDOMINAL ?

WHEY premium