SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwiczenia na siłowni pod kickoxing

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Jesli mowisz do mnie to sam zes renifer ;] A tak poza tym to nie ja chce ten plan tylko "geng" Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Lepiej zakonczyc ten temat chlopak wszedl zarejestrowal sie nie otrzymal pomocy, pojdzie do trenera pewnie tam ja znajdzie, amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 651
Pomoc w tym przypadku polega na odesłaniu "potrzebującego" do trenera. Jakby to wyglądało, gdyby ktoś z zewnątrz wpier..alał się trenereowi w jego warsztat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
4rScorpion - SOG.

adriannn - A z ciekawości? O co konkretnie pytałeś i w którym dziale?

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
W dziale uderzane zalozylem temat odnosnie wlasnego treningu KB i FBW ( samodzielny trening KB i FBW do oceny), liczylem na jakies konkretne rady dowiedzialem sie ze mam robic rozgrzewke w szatni Pozdrooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
A czytałem właśnie... Strasznie się rzucałeś jak ktoś nie zgadzał się z Twoim zdaniem czy podejściem :) Sugerowali Ci, że możesz robić krótsze rozgrzewki to od razu mówiłeś, że chcą Cię wpędzić w kontuzje itd. Rozgrzewke można zacząć przed treningiem jak masz ograniczony czas, dobiec na salę, w szatni się porozciągać i dogrzać i masz więcej czasu na trening- nie widzę w tym nic głupiego.

Prosisz o pomoc, ktoś Ci sugeruje to nie, bo wskazuje, że popełniłeś jakiś błąd. Nastaw się na bardziej merytoryczną dyskusję a nie na to, że wszyscy będą Ci bić brawo i zgadzać się z sobą.

A potem jak dziecko po forum płaczesz ze nikt Ci nie pomógł, i większość (!) ludzi nie chce pomóc. Większości ludzi to ty na tym forum nie widziałeś, więc się nie wypowiadaj, co najwyżej o paru osobach, które według mnie starały Ci się jak najlepiej pomóc, z tym że niezbyt szanowałeś ich odmienne zdanie.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
No tu sie do konca z Toba nie zgodze. Napisalem tutaj ten plan nie po to zeby ludzie bili mi brawo ,lecz zeby zeby skrytykowali i pomogli go polepszyc, zeby ktos mi wyjasnil czemu akurat tak mialoby byc lepiej.A wybacz ale jesli ktos mi odpisuje " jedyna forma nauki techniki jaka znasz sa sparingi ?" to mi rece opadaja bo nic takiego nie napisalem i to swiadczy tylko o tym ze komus nawet nie chcialo sie tego przeczytac a sie wypowiada. A jesli chodzi o forum to mialem kiedys tez inne konto i rzadko kiedy spotykalem sie z pomoca. Chyba najlepiej mi wyjdzie jak bede metoda prob i bledow sam poprawial ten plan sluchajac swojego ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Poza tym w zyciu nie czytalem niczego bardziej smiesznego, rozgrzewka w szatni haha

I tak apropo to moze radzisz mi zebym juz w domu sie przebierał, po drodze na salke wiązał bandaże a przy wejsciu od razu zakładał rekawice i protektory xD


Weź się nie kompromituj śmiało można się zacząć w szatni rozgrzewać. Widać właśnie jaki jesteś pomysłowy i sam się ograniczasz. Ćwiczymy z kumplem w piwnicy na paru metrach kwadratowych. mało tego nie dość ze da się tam wykonać trening siłowy to i normalne tarczowanie i trening na worku już o lekkich sparingach nie mówiąc. Tamta piwnica jest na 100% mniejsza od waszej szatni i co i da się.
Trochę inwencji twórczej! W zależności gdzie masz salkę wysiądź chwilę wcześniej i pobiegnij na nią w szatni się dogrzejesz i rozciągniesz reszte jeśli nie wystarczyło ci to możesz zrobić na sali i takim sposobem masz godzinę treningu dla siebie. Nawet rozciąganie po treningu możesz w szatni zrobić i już masz 1,5h trening.
Najlepiej wszystko od razu wyśmiać i jeszcze po ludziach jechać jak w tym temacie, brawo!


Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2011-12-28 13:25:32

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 686
adriannn, znajdź sobie lepiej forum dla siebie na poziomie i tam się udzielaj i oczekuj pomocy.

Bo Ty przepraszam, ale obniżasz wartość merytoryczną tego forum swoimi stwierdzeniami.

Nie zdziwiłbym się gdyby Twój wiek to był 13-14 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 720
U mnie na sekcji każdy przed treningiem się rozgrzewa. Trener tak nas nauczył.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Thai - sprawność w wieku 30,40,50 lat.

Następny temat

Obrażenia - Walther CP99 Compact a Zoraki K-10

WHEY premium