SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>>Nowy Spam, Wakacje mam, Na reszte sram<<< %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171334

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
haha
ja sobie wstawie makaron i moge dalej pisac

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
sam od początku do końca normalnie mam 4 z Angielskiego ale w tym roku miałęm wypadek i nie było mnie około 3 meichow w szkole
przyszedlem i odrazu 3 sprawdziany all zaliczyłem za 1 razem ale neiwiedzialem o co kaman zaliczylem an 2 a inne barany zaliczyłe za 6 razem chodzac cały czas do szkoły i oni maja dwóje a nawet się zprzedstawić nie umia i powiedziec co ich interesuje a ja mam ****a tez 2

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
to jest własnie życie

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
No ja też nie mogłem przeboleć takich downów. Sog nie wszedł bo nie miał jak, ale i tak jeszcze raz graty . Ja miałem 5 a nie chciałoby mi się tłumaczyć

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
mówie ci no nie moge przeboleć dwója dwóji nie równa

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Znam ten ból

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zawsze miałem 5 z angola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
https://www.sfd.pl/Nikt_nie_ma_takiej_diety-t410139.html  hahaha ale beka

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Witaj w klubie FOD

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gorzej z matmą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dan Henderson vs Rousimar Palhares na UFC 88!

Następny temat

Jan Błachowicz - wywiad - mistrzostwa Europy muay thai w Zgorzlecu / 22-28.06.2008

WHEY premium