SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jan Błachowicz - wywiad - mistrzostwa Europy muay thai w Zgorzlecu / 22-28.06.2008

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1453
W rogu jest jak w ringu

O swoich przeżyciach na trwających właśnie mistrzostwach Europy w tajskim boksie www.mt2008.eu opowiada gwiazda MMA - Jan Błachowicz.

Daniel E. Groszewski: Jak podobają ci się mistrzostwa?
Jan Błachowicz: - To już trzeci dzień. Byłem na wielu dużych imprezach i stwierdzam, że jest naprawdę fajnie. Sporo dobrych walk, choć niestety Polacy nieco zawodzą. Przeszkadzają też upały. Gdyby było chłodniej walczyłoby się lepiej. Ale warunki są takie same dla wszystkich.

Daniel E. Groszewski: Która walka była najlepsza?
Jan Błachowicz: Do tej pory bardzo podobała mi się walka Daniela najbardziej podobała mi się walka Daniela Sołtysiaka z Yauhenem Anhalewiczem z Białorusi. To był rewanż za walkę na mistrzostwach świata z Bangkoku. Daniel walczył świetnie, ale sędziowie wskazali na Białorusina. Szkoda. Myślę, że powinien złożyć odwołanie. Podobały mi się też walki moich kolegów Marka Matuły i Leonarda Pociaska. Chociaż obaj przegrali to pokazali, że nie brakuje im ducha do walki.

Daniel E. Groszewski: W tych walkach stałeś w narożniku kolegów. Jak z takiej perspektywy wygląda walka?
Jan Błachowicz: Przeżywam co najmniej tak, jakbym sam był w ringu. I tak samo byłem zmęczony.

Daniel E. Groszewski: Kto jest dla Ciebie faworytem?
Jan Błachowicz: W mojej kategorii, 91 kg mistrzem będzie obecny mistrz świata z Białorusi. Poza tym liczę Polaków Joasię Jędrzejczyk, Marcina Tomczyka i reprezentanta gospodarzy Sebastiana Bartkowiaka. No i oczywiście wygra Paweł Słowiński.

Daniel E. Groszewski: A Ciebie kiedy zobaczymy w ringu?
Jan Błachowicz: - 13 września wystąpię na gali KSW w Dąbrowie Górniczej.

btw. walkę Pawła Słowińskiego i finały ME muay thai będzie można oglądać w tą sobotę na żywo na stronie telewizji RingPro www.ringpro.pl

Szczegółowe informacje na temat trwających mistrzostw Europy można znaleźć na oficjalnej stronie imprezy www.mt2008.eu oraz w sąsiednim dziale na tym forum (uderzane).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>>Nowy Spam, Wakacje mam, Na reszte sram<<< %-)

Następny temat

Tamdan McCrory vs. Luke Cummo na UFC 87!

WHEY premium