SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>>KONKURS DZIAŁU : SCENA MMA i K-1<<<

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, jak idzie praca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 327 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43435
Powoooli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Dokładnie j/w ale termin jest jak najbardziej okay jestem ciekaw ile prac będzie, może każdy niech napisze kto bierze udział, żeby było wiadomo ? lecz pewnie to nie wyjdzie

wiec, ja biorę udział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Witam panowie, też chętnie toś od siebe dodam.

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 327 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43435
Xspeed,to nawet w regulaminie pisze że jak ktoś chce wziąść udział musi sie tu zadeklarować "Chcesz wziąść udział w konkursie?
Wystarczy zadeklarować tutaj w temacie chęć wzięcia udziału." wiec wiesz:) Tylko pewnie teraz wszyscy piszą profile a z godzinę przed upływem terminu pewnie wszyscy sie zgłoszą aż sie Scena MMA i K-1 zawiesi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
A no w sumie racje, nie przykuł mój wzrok tu temu uwagi pewnie sporo osób napisze i wysle, a tutaj nie napisze i pytanie do FOD'a: tacy też są brani pod uwagę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
ja w ostatniej chwili pewnie oddam prace a co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Też spróbuje swoich sił, może cos z tego wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xspeed08 jak wyślą maila, to tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1916
deklaruję chęć wzięcia udziału w konkursie

"Jaka jest najlepsza sztuka walki i dlaczego jest to bjj"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 80 - rozpiska, dyskusje.

Następny temat

Do użytkowników SCENY MMA i K-1

WHEY premium