SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>>KONKURS DZIAŁU : SCENA MMA i K-1<<<

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie userzy Sceny MMA i K-1!
Zapraszam do brania udziału w drugim już konkursie działu.

Chcesz wziąść udział w konkursie?
Wystarczy zadeklarować tutaj w temacie chęć wzięcia udziału.
Konkurs jest dla wszystkich userów, tych bez abonamentów też! [piszę to, ponieważ pytano mnie o to już wcześniej]
Udział w konkursie mogą wziąć osoby mieszkające na terenie kraju. W przypadku udziały osoby mieszkającej poza granicami i zdobyciu przez nią któregoś z premiowanych miejsc, nagroda będzie przesłana pod wskazany adres na terenie Polski (rodzina, znajomi).

Temat konkursu.
Moim skromnym zdaniem temat będzie prosty - napisanie biografii/profilu swojego ulubionego zawodnika walczącego w MMA, lub K-1.
Dobrze byłoby, gdyby praca była pisana w formacie WORD. [w innych też może być, ale preferujmy WORD]
Pamiętajmy, że kłamstwo ma krótkie nogi, i skopiowanie danej biografii/profilu będzie szybko rozpoznane, a oszust będzie natychmiast banowany!
Nie idziemy również na "łatwiznę", i nie tłumaczymy profili z Wikipedii, owszem informacje można czerpać, ale nie tłumaczyć wszystkiego jak idzie, takie prace nie będą brane pod uwagę.
Mile widziane dodanie fotek, Highlightów, itp.
Po napisaniu pracy na dole, powinna się znajdować informacja o użytych źródłach.
ps. Konieczna jest wzmianka, o zgodzie na wystawienie pracy konkursowej na SFD, po skończeniu konkursu!

Kto będzie oceniał pracę?
Oceniać pracę będę ja, oraz inni moderatorzy chętni do pomocy.

Jak, i gdzie składamy pracę?
To proste, pracę wysyłamy plikiem na adres email : [email protected]

Termin Składania prac.
Wstępnie ustalmy, że prace będzie można składać do 1 lutego, jeśli userzy nie będą jeszcze gotowi, to trochę przedłużymy termin. / TERMIN ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 5 LUTEGO !
Ogłoszenie laureatów konkursu powinno pojawić się do 7 dni, po złożeniu wszystkich prac przez userów.

NAGRODY:
Admin nie żałował pieniędzy na Nasz dział, i pula nagród konkursu wynosi - 600zł !
1 miejsce: 300zł do wykorzystania w SKLEPIE SFD.
2 miejsce: 200zł do wykorzystania w SKLEPIE SFD.
3 miejsce: 100zł do wykorzystania w SKLEPIE SFD.

Zamówienia będzie można składać tuż po ogłoszeniu wyników! [info o składaniu zamówień przez laureatów, już niebawem]

wszelkie pytania dotyczące konkursu proszę składać w tym temacie.
Pozdrawiam, i życzę powodzenia!

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2008-01-11 16:13:30

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2008-02-02 01:12:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niewiem o co było tyle zachodu, nie mam czasu popoprawiać tych prac narazie, komputerem nie jestem.
Oczywiście przekleiłem na żywca bez fotek itp.

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2008-03-03 00:49:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
więc zgłaszam chęć jako pierwszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2293
Mogę napisać biografię mojego trenera 3 dan oyama karate oczywiście źródłem będzie wywiad z nim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
no to i ja postaram się coś napisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
michal1504 musi być zawodnik K-1/MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Ja też postaram się coś tam skrobać, do 1 lutego jest trochę czasu, to można dużo poczytać nawet te 150zł drogą nie chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Racja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Dwa pytania:

1. Forma pisanie może być całkowicie dowolna, po prostu może byc napisana biografia obojetnie w jakim stylu itp. itd. czy będzie coś w myślnikach, czy tekst ciągły ciągle ... nie wiem jak to napisac, ale krótko mówiąc, tak jak mi pasuje pisać ?

2. Zdjęcia ok, a HL to jak? linki dawac czy jak to umieszczać w wordzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Forma dowolna.
2. Dać tylko link.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Dzięki, i jeszcze jedno, zawodnicy moge być Ci którzy już nie walczą na scenie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, mogą być.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 80 - rozpiska, dyskusje.

Następny temat

Do użytkowników SCENY MMA i K-1

WHEY premium