SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>>Horse Power + Nitrobolon2 by Kryn<<<

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 759
Do Litwin25 no niestety mam Mój metabolizm to mój największy wróg

Nie dyskutuj z głupkiem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
To użyj sprawdzonego sposobu na ten twój metabolizm i jedz dużo daktylii;p,nie dosc że sa bardzo kaloryczne to dodatkowo maja dużo węgli,prawie same;p,czysta glukoza.Daktyle są podawane wierzchowcą na pustyni żeby się wolniej męczyły;p,czyli mają też jakies ukryte właściwości;p

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 759
No fakt mają około 65% węgli w swoim składzie. Jakbyś miał jeszcze jakieś pomysły na zwiększenie kaloryczności posiłków to byłbym wdzięczny! Że też człowiek musiał się urodzić ektomorfikiem

Nie dyskutuj z głupkiem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Nie narzekaj,jak już zbudujesz tą mase to przynajmniej będzie sucha i nie będziesz musiał robic redukcji;p.Ja nawet nie wiem jaka mam budowe,ogólnie metabolizm niby szybki,ale jak zapuszcze brzuch to później są jaja żeby go spalic;p.A jeżeli chodzi o kalorycznosc posiłków,to korzystasz z orzechów?Dobre są orzechy nerkowca i migdały,jedyny minus to cena:/

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 759
Fakt, że mojej rzeźby to by się nawet zawodowy kulturysta w okresie startowym nie powstydził i chociaż to jest piękne A co do orzechów to z tych tańszych mogą być? Np. orzeszki ziemne? Ja już w miesiącu w granicach 300-400 złotych wydaję na suple także powiem, że każdy większy wydatek będzie bolesny dla mojej kieszeni. Bo te daktyle sprawdziłem to nie są drogie. Za 250 gram trzeba zapłacić niecałe 3 złote. A swoją drogą zaczyna mnie swędzieć po HP, bo zaraz zaczynam pompowanko - jak ja to kocham:p

Nie dyskutuj z głupkiem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Daktyle sa tanie,bo 1kg w hipermarketach stoi za 6,5;p.A orzeszki ziemne to sa jedne z najgorszych niestety:/.Jest taka zasada że za jakosc się płaci,no i w orzechach widac to po całości;p

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
rozpoczał sie 3 tydzien i hmm... :/ , ****a no ! stoje w miejscu , waga ta sama, siła tez, pompa normalna , te pierwsze dni to na pewno musiało byc placebo :/ , przy xp nie miałem diety a wchodziło elegancko, a tutaj mam diete****owa bo****owa , jakas lajtowa na truskawkach itp. bo te ***ane upały sa , no ale ****a , powinno mnie choc troche kopnac no :/ a tu nic ... zaczyna mi sie to nie podobac wywaliłem 450 zł na suple i co ? gowno !

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
fpier-dalaj wiecej

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Kryn troche*****owo ten cykl zrobiłeś ze wypada w wakacje,wiadomo że wtedy człowiek bardziej sie poci,jesc sie tak bardzo nie chce i zdych ana siłce z upału.Pewnie przez to nie idzie,bo weź pod uwage że wcześniej było zimniej i lepsze warunki ku budowaniu masy;p

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
no wiem , to był taki impuls kasa z 18-stki to sobie mysle ze trzeba zrobic porzadny cykl i****

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SCI-FIT Muscle Smoothie - wyprzedaż produktu. Zapraszamy

Następny temat

CO POWINIENEM ZROBIĆ??????????????

WHEY premium