SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>>Horse Power + Nitrobolon2 by Kryn<<<

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
w sumie dobrze gadasz

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
mam pare fotek nowych, roznicy prawie nie ma, ale ze chciałem zrobic fotke barkow a nie bardzo wiem jaka to powinna byc poza, na forum podejrzałem ze paru kolesi własnie tak napina wiec sprobowałem , zauwazyłem ze jakos bardziej mam widoczne jakby włokna miesni czy hooj wi jak to nazwac , mam dwa takie zdjecia jedno lepsze drugie troche gorsze ( wspaniale na nich widac moja mała klatke ale ***ana poszła troszke do przodu , dzieki krzych666 , miałes racje ze nie ma to jak hantelki a nie ciagle sztanga
1. http://img237.imageshack.us/img237/1482/dsc034023wz.jpg

2.http://img237.imageshack.us/img237/1628/dsc034037bu.jpg 

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
jeszcze jedna fotka , bicepsy tyłem, jak by było troche wiecej tego miesa, na pierwszej fotce z bicami tylem wazyłem 71-72 , a teraz 76 , na tamtej wyszedłem tak bardziej koscisto w sumie na tej rewelacji tez nie ma ale jakos lepiej mi sie na nia patrzy

http://img237.imageshack.us/img237/8660/dsc034257zu.jpg 

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Tak patrzac na plecu to rozwija sie tobie nie równomiernie czworoboczny,tez mam taki problem,przyłóż się bo b to później kijowo wyglądac;p

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
lewy jest lepszy , no nie ??
ja to wogole jakis dziwny jestem, lewy cyc wiekszy od prawego, prawy bic wiekszy od lewego
Litwin to co moge zrobic zeby poprawic druga czesc czworobocznego ? wikeszy nacisk na ta strone czy co ?

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Musisz go bardziej izolowac tak jak ja,i robic ciut wiekszym ciężarem ta strone ciała.Bicho to nie taki problem,gorzej jak plecy beda krzywe;p

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
izolowac czyli bardziej sie na nim skupic, bardziej zaakcentowac,wyłaczyc w miare mozliosci inne miesnie i myslec tylko o nim tak ?
chodzi o prawa czesc plecow tak Litwin ??

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
Co do jedzonka, ja np szamam wiecej jogurtowych rzeczy. w tyum momencie na sniadankoe jogurt truskawkowy + płatki kukurydziane + truskawki ;)

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
nie no jogurciki sa dobre ale odpadaja bo słodzone, wole kefir
****a wczoraj na posiłek przed treningogowy zjadłem makaron z truskawkami i jogurtem naturalnym na pewno bo tym bede miał przyrosty

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
mi tam pasuje :D
sa wegle, troche prostych z truskawek i troche bialego z kefiru ;].

Keep ya head up

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SCI-FIT Muscle Smoothie - wyprzedaż produktu. Zapraszamy

Następny temat

CO POWINIENEM ZROBIĆ??????????????

WHEY premium