SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>>Addiction,Passion and My life/Bulek dziennik,przygotowania<<<

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzien 21

Bylo tak samo jak wczoraj,4 posilki z zsumowana iloscia bialka i tluszczy. Suplementacja ta sama wiec wszystko idzie okej. Troche brakuje mi motywacji do prowadzenia dziennika bo malo ludzi zaglada...ale jakos to bedzie.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Motywacja powinna brać się z wnętrza.
Co do ludzi. Jak chcesz żeby zagladali do Ciebie, zaglądaj do innych :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Bulek: wrzucaj filmiki z treningów/ zdjęcia chociaż, bo ostatnio nudno się zrobiło - tylko wypiski
Zdrówka

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ta...tylko nie wiem jakie zdjecia mam wrzucic...a co do filmikow to nie ma mi kto takich filmikow nakrecic...ale wymysle cos...sory chlopaki ze tak nudno jest ale zero pomyslow. Cos postaram sie wykombinowac

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
To że nikt nic nie pisze to nie znaczy że nie zagląda, to po pierwsze.
Po drugie dziennik jest dla ciebie a nie dla tego żeby ci tu wszyscy robili sztuczny poklask.
U mnie też nikt się nie wpisuje i przynajmniej mam przejrzystość, jak potrzebuje sięgnąć wstecz to nie mam problemu ze znalezieniem czegoś, a jak mam jakiś problem to piszę i zawsze ktoś mądrzejszy coś odpowie, co znaczy że jednak ktoś zagląda.

Szkoda że miałeś tydzień zwieszki bo idziemy tym samym systemem na podobnych obciążeniach. Ja obecnie jestem w połowie piątek, za tydzień robię SD.

Masz zamiar robić kolejny cykl na HST? Ja wymieniam tylko kilka ćwiczeń i idę dalej tym samym.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzien 22

Dieta:
1. posilek-omlet 5 jajek+platki owsiane 120g+rodzynki 35g

2. posilek-kurczak 150g + makaron 100g + 35g orzechy+warzywa

3.posilek-kurczak 150g + 90g ryz + 20g olej rzepakowy + warzywa

4.posilek-kurczak 150g + 120g + olej rzepakowy 20g + warzywa

TRENING
Szejk po treningowy Gainer 70g+Bialko 30g

5.posilek-kurczak 150g + ryz paraboliczny 90g

6.posilek-twarog 250g + 35g orzechow


Suplementacja

Rano:
multipack 1x
dibencozide force 1x
Xtreme Creatine 5g
Omega 3

Posilek 3
omega 3

Przed Treningiem
S.A.W 10g
Dibencozide 1x
BCAA 10g

Po treningu
Xtreme Creatine 5g
Strong C 1000 1x
Vit-B 1x
Whey 100 30g
Mass Activator 70g

Przed Snem
Chela MZB 2x
Multipack 1x
Omega 3 1x

Trening

4 trening-2 mikrocykl 10 powtorzen 2 serie

MC-95kg
Wioslo-67,5g
Wycisk Plaska-62,5kg
Wycisk Barki-42,5kg
Francuz-33,5kg
Uginanie ramion lamana sztanga- 33,5kg
Wspiecia na palce-105kg
Spiecia brzucha 15x17kg

Rozciaganie po treningu:
Nadgarstki
Przedramiona
Ramiona
Barki
Nogi
Plecy
Klatka

Ogolne odczucia

Trening poszedl fajnie,dieta utrzymana wiec jak narazie wszystko jest gites Fotki wstawie w tym tygodniu,najprawdopodobniej jutro lub w srode po treningu.

grrubas

Co do dziennika to wiem ze zrobilem go sam dla siebie,tylko tez fajnie by bylo jak ktos by sie udzielal z jakimis wzkazowkami albo cos,o to chodzi. Czlowiek uczy sie cale zycie
Co do nastepnego HST,jezeli bede widzial ze podstawy miesnia juz zbudowalem,to bede robil split lub FBW,jezeli wiekszych podstaw podczas tego cyklu nie zbuduje,no to jade dalej z HST. Jade na swieta do Polski tylko i bede mial przerwe jakis tydzien,pozniej tydzien pocwicze z kumplami z Bydgoszczy zeby mase utrzymac.Dieta powinna byc wiec pojdzie gites

Pozdrawiam!

Tutaj krotki filmik motywacyjny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trening fajny, wszstko ok nie ma do czego się przyczepić ;) czekamy na foto.

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2011-11-08 11:32:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema witam!
Dzien 23

Nie bede tutaj zbyt duzo wypisywal bo bylo wszystko to samo...co do diety to zjadlem dodatkowo dwa batoniki proteinowe Weidera.

Suplementacja ta sama co zawsze,wypiska jest krotka bo musze isc zaraz spac,wiec nie ma zbytnio czasu.

Jutro trening i powinny byc fotki po treningu! Fotki do powornania wynikow wizualnych beda pod koniec calego cyklu.

Pozdrawiam i do jutra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2349
Fajnie, że jasno sobie postawiłeś cele - ambitne cele!
Napewno będę zaglądał.
Wytrwałości życzę!

Mały szary człowiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
a jak tam wagowo stoisz ile do przodu?

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki

Następny temat

TRENING DLA EKTOFORMIKA DO OCENY!

WHEY premium