SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ DYMATIZE NUTRITION ] - prosze o opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
wiesz cokolwiek o tym co chcesz kupic?
Byleś kiedyś na siłowni?
wiesz ze deca i prohormony to sterydy?
a uni liver to aminokwasy i nijak się nei mają do witamin?
mieszkasz w szafie może??
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
no comment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
mieszkasz w szafie może??

to mnie zabiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
jw, hahahah

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14215
widze ze za***iscie sie wam krytykuje? to fajnie mnie to nie rusza

smiejecie sie ze pisalem o "dece" i o "witaminach ktore sie okazaly aminokwasami":
-"czytalem cos o jakies dece :P" - chodzilo mi o ten produkt - Deca-Force Reactor Information - a sam zironizowalem nazwe wiec nie wiem po co pytania typu: "Byleś kiedyś na siłowni? wiesz ze deca i prohormony to sterydy?"

-odnosnie "pytanie mam czy moze lepiej amiast tych witamin z DYMATIZE zastapic tymi Universal UNI-LIVER -500tabl?" - malo czytalem o tej firmie i ich produkty sa mi w znacznej mierze nieznane, dlatego pytalem o nie? po to jest forum zeby pytac miedzy innymi ta? a nie ironizowac? a pomylka moja wynikla z tego ze nazwalem UNI-LIVER witaminami bo w jednym z amerykanskich sklepow wchodzadz do opisu produktu byla tabela z iloscia poszczegolnych witamin, a zeby uzyskac dalesze dane o amiongramie nalezalo wejsc w inna opcje, nie znajac za bardzo angielkiego pomyslalem ze to witaminy, moj blad, ale po to sie pytalem na forum zeby miec pewnosc dzieki za odp. ze to aminy bo odrazu po tym to sparwdzilem i jestem wdzieczny ale taka ironia to nie wiem po co




tak czy inaczej juz mam zamowione na cykl:
Xpand Nitric Oxide Reactor 240 Caplets / 2 opakowania
Z-Force 120 Capsules / 2 opakowania
NO-V 180 Tablets / 2 opakowania -> ale to juz taki rarytas :)

i dodatkowo na stala suplementacje zdecydowalem sie mimo wszystko na te witaminy ( mialem malo czasu na podjecie decyjzi wiec przy nich pozostalem )
Super Multi Vitamin 120 Capsules / 2 opakowania
Dymatize Super Amino 4800 - 500 tablets / 2 opakowania


Tutaj mam do was pytanie jak brac aminy, w jakie pory dnia, gdy tez jako stala suplementacje biore WPC80 Ostrowie? dotychczas bialko bralem miedzy posilkami i przed snem

...:marrakech adventure:...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14215
Sprecyzuje pytanie: kiedy najlepiej brac aminy a kiedy ostrowie?

...:marrakech adventure:...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
aminokwasy przed i po treningu, ostrowie miedzy posiłkami lub do posiłków.
x panda w kapsach trefnie wybrałeś, jakbyś poczytał trochę wiecej to kupiłbyś proszek.Ja np. moge zironizowac nazwę "kreta" i będzie mi chodziło o zwierze żyjące pod ziemią a nie o kreatynę, i kto zgadnie??
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
wg producenta te kaplety dzialaja tak samo - ze wzgledu na lepsze wchlanianie, ale jakby nie patrzec to towaru jest mniej i czesci skladnikow w ogole nie ma :s

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14215
thx
wiem, zdawalem sobie z tego sprawe, bo czytalem o tym na sfd, lecz wybralem kapsy bo bedzie to szlo paczka,a kapsy mniej lapia wilgoc i rozne takie zmiany temp.
poza tym bardzo mi odpowiada wygoda brania jak najmnmiej proszku, kapsy to jednak kapsy

...:marrakech adventure:...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
no kapsy to wygoda i mozliwosć dokąłdnie w czas trafienia z suple, np będąc poza domem.
zdr/

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejny cykl

Następny temat

PYTANIE !!!!!!

WHEY premium