SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Karnet do Pure Fitness City Centre/ Malta/ Pestka tylko 25zł/ tydz

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
Mam do oddania karnet do Pure Fitness, obowiązujący w całej Polsce. Ja jestem z Poznania i chodziłam do City Centre ( najbardziej ekskluzywny ze wszystkich). Taniej nie będzie, ja i tak kupiłam w promocyjnej cenie, teraz cena zaczyna się od 32 zł na tydz, czyli 130zł na miesiąc, a mój to tylko 100zł:)

Typ karnetu - open, wchodzisz na co chcesz, kiedy chcesz + sauna.

Przepisowe kosztuje 50zł ( jednorazowo) i ponosi je osoba, która zdecyduje się na przepisanie karnetu:)

Dodam, że Pure w City Centre przez to, że ma świetny sprzęt i lokalizacje jest najdroższe, a ten karnet umożliwia Ci chodzenie tam ( oczywiście również możesz chodzić do Malty i Pestki.
Tylko za 25 zł tygodniowo macie do dyspozycji saunę, zajęcia taneczne(zumba, dance) porady ekspertów czekających na Twoje pytania ( bez krępowania możesz się ich pytać o ćwiczenia, dietę, interesujące strony internetowe dotyczące zdrowego trybu życia, robią pomiary, pomogą Ci wybrać ćwiczenia odpowiednie dla Ciebie I TO WSZYSTKO W CENIE), siłownię, zajęcia ( w tym zumba, joga, zajęcia na zdrowy kręgosłup, mnóstwo zajęć wzmacniających całe ciało, Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape i wiele wiele innych , przykładowy harmonogram http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/poznań-city-center ). Zajęcia prowadzone są przez świetnych, pozytywnych instruktorów :) (chodziłam do Peski i City Centre i byli rewelacyjni).
Poza tym, umowa nie łączy Cię na rok z klubem, gdyż ja już sporo wykorzystałam ( i nadal bym tam uczęszczała gdybym się nie wyprowadzała z Polski), tylko na ok pół roku:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Czy warto kupić ?

Następny temat

[S] WITAMINY OLIMP + PRÓBKI ODŻYWEK

WHEY premium