SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[K] Czy warto kupić ?

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Witam, czy warto kupić taki sprzęt dla początkującego 17 latka, 184cm, 71kg http://olx.pl/oferta/lawka-modlitewnik-i-wyciag-120-kg-CID767-ID6LAHW.html#7b6b010e3a , tylko z obciążeniem 80kg a nie 120 ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Chodzę właśnie 8tyg. na domową siłownie do kuzyna i mi się spodobało bardzo ;) urosłem troche, lecz miałem ostatnio troche przerwy, bo poszedłem do wujka do roboty, ogolnie to machanie łopatą przez 10godzin to błem bardziej zmęczony niż po siłowni xd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Sprzęt troche przeorany Generalnie ciężko ocenić jego stan na podstawie fotki. Cwiczyłem na podobnej ławeczce (nawet nie wiem czy nie na takiej samej) i było ok, nic nie skrzypiało, nic nie trzaskało. Osobiście w domu bym tego nie postawił, ale jak ma to być sprzęt do piwnicy to ok.

Zabić się na tym nie zabijesz (chociaż patrząc na wyciąg to jest taka opcja ). IMO obciążenie toczone jest strasznie nieporęczne.

Wszystko w zasadzie zależy o ciebie - ile chcesz kasy wydać itd. Ponoć forme można nawet samą sztangą zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Spoko, ale przydałyby Ci się jeszcze 2 hantelki do tego zestawu + jakiś krótszy gryf, może być łamany. up / Też nie jestem fanem tych wmontowanych wyciągów. Jakoś taka konstrukcja do mnie nie przemawia, mało stabilna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Przemyślałem sprawę i zrezygnowałem, dzięki za pomoc panowie, ale poszukam czegoś nowszego ;) jednak życie najważniejsze :D ma ktoś może jakiś sprzęt do sprzedania, z podkarpackiego chyba że zna jakiś tani transport ;D

Zmieniony przez - daniel97 w dniu 2014-08-17 20:40:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
To może zacznij od najważniejszego. Ile jesteś w stanie przeznaczyć na wszystko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
coś koło 600-900zł ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 409 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5083
Powiem ci coś ze swojego doświadczenia. Też byłem napalony, żeby mieć sprzęt w domu i wogóle. Trochę dupereli nakupowałem, ale jednak stwierdziłem, że pójście na normalną siłownię będzie lepszym rozwiązaniem. Za te 900 zł, jak dobrze pokombinujesz, masz karnet na siłke na cały rok. Zastanów się.

Soooooooooo I'm Awesome.

Twarrrogowe Ptaasie Mleeczko
[www.sfd.pl/Twarogowa_rozkosz.-t1018957.html]

Dietetyczne Gofry dla każdego.
[www.sfd.pl/Sobotnia_Rozpusta_u_Thisisosom.-t1020277.html]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Ale sprzęt masz na lata, a karnet tylko na rok. Poza tym, nie w każdym mieście jest siłownia i dla niektórych najlepszą opcją jest "pakować" w domowym zaciszu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz poczekać na jakąś okazje używanego markowego sprzętu. Ja trafiłem zestaw kektona lawka+stojaki+modlitewnik+prasa+gryf i 95kg żeliwa za śmieszne 600 (sześć stów !)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Dokładnie sprzęt masz na lata. Poza tym jak dla początkującego to jest to dobra opcja. Najpierw w domu niech się wdroży w tematykę siłowni, poszerzy swoją wiedzę o odżywianiu itp. Wiadomo na pewno nie można tego porównać do normalnej siłowni, ale jak dopiero zaczynasz to tak czy tak będzie to nowy bodziec i na pewno urośniesz. Wg mnie lepsza taka opcja póki co, a nie jak typowe ogórki idą siłownię, poćwiczą 2 miesiące, pomachają wielkimi ciężarami bezsensu i ze złą techniką tylko po to żeby zaimponować jacy to są fajni. Po 2 miesiącach zobaczą, że nic im nie poszło, że coś jest nie tak, a przecież brali takie ciężary duże i machali!!! ;D ;D i koniec przygody. Kupuj tą siłkę do domu i się nie zastanawiaj. Jak przyjdzie odpowiedni moment to sobie pójdziesz na siłownię, a sprzęt zawsze może stać w razie czego jakbyś nie dał rady, któregoś dnia iść na siłkę to dobra alternatywa w domu szybki trening. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 78
@daniel97: Może zainteresuje Cię sprzęt, który mam do sprzedania (ławeczka + modlitewnik wolnostojący) z tego tematu:
https://www.sfd.pl/[S]_Ławeczka_HMS_MODEL_LS3401_+_modlitewnik_wolnostojący_-t1038321.html

Sprzęt w bardzo dobrym stanie, sam zaczynałem swoją przygodę z siłownią na tym sprzęcie.

Zmieniony przez - sebo32 w dniu 2014-08-19 20:24:00

Zmieniony przez - sebo32 w dniu 2014-08-19 20:24:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Domowa Siłownia - ławka, stojaki, hantle, wyciąg, talerze itd.

Następny temat

[S] Karnet do Pure Fitness City Centre/ Malta/ Pestka tylko 25zł/ tydz

WHEY premium